הצג גיליון RSS

godmi24

סורגים - גדרות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/02/2010 שעה 14:50 (500 צפיות)
מעקות .

שמח לראות שהגעתם לבלוג מעקות, סורגים וכל מה שקשור במסגרייה. בלוג זה ידבר על כל מה שקשור בעולם הזה ויעזור לכם לבחור את הדברים שיתאימו לכם. החל ממעקות וסורגים מעוצבים, גדרות, שערים ועד הפרטים הקטנים שניתן לעשות במסגרייה. כן זה אומנם מקצוע פיזי יותר ולא ישיבה במשרד אך מקצוע זה עם הטכנולוגיה של היום לא מעניין פחות.

וכיצד קשורה בזה הטכנולוגיה המתקדמת שאנו נמצאים בה? כיום לייצר סורגים, מעקות, גדרות או כל דבר אחר זה כבר אומנות והתעסקות עם מכונות ממוחשבות בהמון מקומות, כן תמיד יש את אלו שעבדים בשיטה הישנה והטובה אך כיום המכונות הממוחשבות כגון ארוזיות, CNC וכו' מופעלות גם ע"י מהנדסים שיודעים כיצד לעבוד עם מכשירים אלו.

לפני שאתחיל אציג את עצמי בפניכם. שמי רון, אני מתקין סורגים בשביל חברה ותיקה ומנוסה. חיפשתי קצת חומר ברשת על תחום זה ולא ממש מצאתי, אני חושב שהגיע הזמן שאעשה משהו בנידון ולכן פתחתי בלוג זה.

כמו שהבנתם כיום מייצרים סורגים, מעקות, שערים וגדרות ושלל הדברים ע"י מכונות ממוחשבות וטכנולוגיה מתקדמת, דבר זה גורם ללקוח להרוויח כמה שיותר על ידי זה שהסוגים, צורות, גוונים וצבעים של המוצר המגומר מגיעים בהמונים, שלל סוגים וצורות, שלל איכויות ועיצובים. כמו כן אציין רק שכל אחד על פי הטעם והתקציב שלו יכול למצוא לו המון סוגי סורגים לדוגמא.

קצת על סורגים – סורגים נועדו למנוע מפרצים להיכנס לנו הביתה, מלבד זאת הם נועדו למנוע נפילות של ילדים ולכן יש להרכיב סורגים ביד מקצועית בלבד, שהרי חמור מאוד יהיה מצב שבו סורגים אינם מותנים טוב מספיק אך אנו חושבים אחרת, מפגע בטיחותי כזה אף אחד לא רוצה.

קצת על מעקות – מעקות נועדו לשמור עלינו בגרמי מדרגות, למנוע נפילות מיותרות, בביתים פרטיים נראה מעקות מעוצבים בשלל עיצובים, מעקות שנראים טוב בבית מוסיפים המון, אומנם מעקות לא ימנעו מפורצים להיכנס אלינו אך מעקות מעוצבים יעשו מהבית שלו בית יפה יותר. מעקות להבדיל מסורגים יכולים לבוא גם מחומרים כמו עץ או זכוכית, כל אחד והטעם שלו.

יותר מזה כרגע אין לי על מה להרחיב, כל דבר ראוי ליותר מפוסט אחד בכדי להבין מה מתאים לכל אחד ומה כל אחד צריך. לא חסר דברים לכתוב עליהם כאן ובתקווה לא יהיה חסר מה לקרוא.

עודכן ב: 07/02/2010 בשעה 14:52 על ידי godmi24

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים