הצג גיליון RSS

sigmity

צלחות לווין ועולם התקשורת

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/02/2010 שעה 16:00 (462 צפיות)
לא הייתה לי מעולם טלוויזיה בבית. האמת שאני נגד כל העולם המטורף של התקשורת, כיום גוף התקשורת הוא כל כך עוצמתי וממשיך לתפוס עוצמה בממדים לא הגיוניים. בעיקרון הם כבר יגידו לך במה לצפות ובמה להאמין, וההתערבות וההשפעה של כמה גופים מסוימים אם זה גופי ממשלה או בעלי ההון המדינה היא ממוקדת ואמיתית, גם אם אנחנו לא מרגישים זאת, ההשפעה שלהם מאחורי הקלעים היא תהומית.
אבל עם זאת אני כן אוהב לבדר את עצמיברגעי השעמום הנוראיים (אתם בטוח מכירים את ההרגשה..) אז יש לי מחשב ואני מוריד סרטים וסדרות ,מת על סיינפלד, תרגיע, אבודים, נמלטים, משפחה בהפרעה, אבא אמריקאי, הסימפסונס ועוד סדרות ששווה להתמכר אליהן.
יום אחד נתקלתי באתר של צלחות לווין, כמה זמן לא שמעתי את המונח צלחות לווין או אנטנות, כל העניין הזה נראה לי ישן ולא מוצלח במיוחד, אבל משהו משך אותי שם, המשכתי לקרוא ולהתעניין יותר בנושא באתרי אינטרנט שונים ולמדתי שהמגוון הוא עצום ומשתלם. למה? האופציה הזאת הייתה מושלמת בשבילי משום שיכלתי לבחור מה בדיוק , אבל בדיוק ייכנס אליי הביתה ומה יישאר בחוץ, בלי פילטרים ומסננים של כל מיני אנשים שאותי לא בדיוק מעניינת האג'נדה שלהם באופן כללי או דעתם האישית.
כך התחברתי לשירות לוויני של צלחת לווין, רכשתי טלוויזיה במיטב כספי והתחלתי לראות שידורים מרחבי העולם. מקורביי לא האמינו כשבאו לביקורים (כן יש לי חברים, אני לא כזה אנטיפט) וראו את הפלזמה הענקית ששוכנת במרכז הסלון שלי, כולם היו בטוחים שנכנעתי. שנכנעתי לקפיטליזם שאני מטיף נגדו כל הזמן, שנכנעתי לדעה הנחרצת שלי על עולם התקשורת, על הממשל. מה גם שכולם אמרו לי שיום אחד אכנע. שאבוא למשרד בבקרים ושיחות הברזייה היחידות יהיו על האח הגדול או הישרדות וארגיש לא שייך לאורך זמן. ואשבר. די מהר. זה לא קרה.
הסברתי לחבריי המלומדים שהם טועים. בגדול. וחבל שלא שמתי איזה אלפייה על התערבות כזאת. כי אני לא מתקפל. אני רק מתאים את עצמי למציאות. כן, צלחות לווין, מה שאתם שומעים...שווה.
כמובן שכולם קיבלו את הלינק לאתר של הבחור החביב שהתקין לי את צלחת הלווין שלי.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים