הצג גיליון RSS

dofivo

שלטים חוצות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 15/02/2010 שעה 20:01 (490 צפיות)
שלטים.

שלטים הם אחד מכלי השיווק החזקים שיש. גם כניסת הרשת וזליגת הפרסום לכיוונים של דאבל קליק במחשב עדיין לא לקחו את הכוח של השלטים, בכלל שחושבים על זה אפילו עולם האינטרנט חיזק את כוחם של שלטים והיום כל מי שרוצה להפוך למותג גדול יהיה חייב להיות על שלטי חוצות ובמקומות מרכזיים, כמובן שמיתוג ברמה גבוה יכלול גם את פרסומות בטלוויזיה ועוד אך שלטים זה לא משהו שאפשר לוותר עליו בדרך.

אם יש משהו שרציתי לעשות הרבה זמן זה לפתוח בלוג, לא ממש ידעתי מה אני אכתוב בו ולא ממש רציתי להתחיל ולדבר על החיים שלי, עם כל הכבוד אני חושב שבלוג על החיים לא יקדם אף אחד, פתאום עלתה לי מחשבה לכתוב על שלטים שהרי דבר זה הוא מה שאני עושה ביום יום שלי, אני מעצב ומתקין שלטים מכל הסוגים, החל משלטי פח ועד שלטים מוארים ומסובכים, שלטים לשערים חשמליים וכו'.

ישנם שלטים בכל מקום, ישנם שלטים על אוטובוסים, משאיות, רכבים , דלתות, בניינים ועוד, ואלו רק שלטי פרסום, ישנם גם שלטי הכוונה, שלטים שיעזרו לנו לחזור לתל אביב, ישנם שלטי אזהרה שיסמנו לנו לפני כביש מסוכן ועוד. לא כל השלטים הם שלטים פרסומיים, ממש לא חסר שלטים מהסוגים שציינו ושלטים אלו יהיו לנו לעזר רב.

לא פעם בחיים קרה לי שהייתי בדרך לסופר, לפעמים אנו נתקלים בדרך לסופר בכל מיני שלטים פרסומיים ופתאום אנו מוצאים את עצמנו רוכשים מוצר מסוים שכמה דקות לפני זה ראינו שלט שלו מופיע בצידי הדרך, בכלל נראה שלטים של מתחרים במקומות הומי אדם, לדוגמא אם נניח מחר מתבצע כנס מסוים של אחת החברות, לרוב תראו שלטים של המתחרים שלה בדרך לאותה נקודה שאמור להיות הכנס. המתחרים רוצים להזכיר לכולם שגם הם כאן.

עד כאן אני כתבתי על שלטים בכללי ומאוד מאוד בסיסי, ברור שלהיכנס לעומק העניין ייקח לנו מספר מאמרים רב יותר וזה מה שיהיה כאן. אני כמו תמיד מאמין שבלוג זה עוד יהיה לעזר לאלו שרוצים שלט מסוים לעסק או לכל מטרה אחרת.

אז... נתראה כאן פעם הבאה, אותו מקום ולא בטוח שאותה שעה...

תגיות: שלטים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים