הצג גיליון RSS

goldetr

וילונות - מאמר

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/02/2010 שעה 10:25 (431 צפיות)
וילונות .

רבים האנשים הנוטים לחשוב שוילונות אינם חשובים כמו ספות בבית, נכון אומנם אף אחד לא יושב או אוכל על וילונות אך ללא וילונות מתאימים לטעם שלנו אנו לא נהיה מרוצים ולא נרגיש שהבית מושלם. ישנם המון סוגי וילונות, החל מוילונות חשמליים, וילונות ורטיקליים, וילונות ונציאנים ועוד סוגים רבים של וילונות. אני אישית מאוד אוהב וילונות, מהיום שהתחלתי לעסוק בזה פשוט אהבתי.

אם תשאלו אותי מה יש לי בבית אז בסלון אני מחזיק וילונות חשמליים יפים ומעוצבים, אני לא אתחיל לפרט לעומק העניין מפני שבלי לראות כיצד הם מותאמים לריהוט שלי אתם לא ממש תבינו. בחדרים אני עשיתי וילונות ונציאנים יפים שמתלבשים בדיוק כמו שצריך, כמובן שגם אותם עשיתי חשמליים אפילו שאלו חדרי שינה, אחרי הכול כאן הסנדלר לא מתכוון ללכת יחף, וילונות זה משהו שאני מאוד אוהב.

וקצת עליי- אני בן 26, מי דור ואני עובד בחברת ייצור וילונות אחת מהגדולות במדינה, אני סוכן מכירות שלהם רק שאני פרי לאנסר. שאר היום שלי מתמלא בלימודים, לפני שהתחלתי ללמוד הייתי עוסק בזה פול טיים אך כרגע התואר חשוב לי קצת יותר. מלבד זאת אני חיי בתל אביב ונהנה מכל רגע בחיים. פתחתי את הבלוג הזה לכתוב קצת על החיים וקצת על וילונות, ישנם דברים לא מועטים שצריך לדעת לפני שבחורים וילונות לבית וישנם המון סוגים של וילונות. אני מאמאין שאחרי כמה פוסטים כבר תדעו מה אתם צריכים.

אני רוצה להגיד לכם שלפני חודש בערך הגעתי לאחד הבתים הגדולים ביותר שהייתי בהם, בית פשוט מדהים, נכנסתי בכדי להציג את הוילונות שאנו מייצרים, כל סוגי הוילונות, וילונות חשמליים, וילונות רומאיים, וילונות ונציאנים ווילונות גלילה היו הסוגים שהאישה הנחמדה יותר התעניינה בהם, בדיוק הטעם שלי.

אני רוצה להגיד לכן שראיתי את הבית עם הוילונות הישנים שלו, הבית עם כל סוגי ריהוט שהיה בו היה נראה חשוף מידי בחלקו, מואר מידי בחלק אחר, נראה לא מודרני וזאת אחת הפעמים שראיתי כיצד וילונות יכולים להשפיע על ריהוט יוקרתי ולעשות מהבית חיוור ברובו.

מייד שסיימו להתקין לה את הכול הלכתי לראות מה יכולות להיות תוצאות וילונות בבית כזה, אני רק רוצה להגיד לכם שהבית נראה שונה לחלוטין, חיי, צבעוני ולגמרי אחרת. וילונות הם הרבה מעבר להצללה וזה משהו שאתם צריכים לזכור.

יאללה עד כאן היום, נמשיך בפעם הבאה... עפתי ללמוד.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים