הצג גיליון RSS

shlet1

שלטים לנו

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/03/2010 שעה 09:15 (380 צפיות)
שלטים.

שלום לכם, תמיד כייף לדעת שמישהו מגיע הנה וקורא את הדברים שאני כותב, כן אני יודע מתי הגיעו לבלוג שלטים שלי, ישנם סטטיסטיקות שמראות את זה. ואם כבר הגעתם אז כנראה שחיפשתם מידע על שלטים, זה הוא המקום אשר יספק את המקסימום מידע וטיפים על שלטים, מלבד זאת גם אם הגעתם בטעות, אולי תלמדו עוד משהו קטן על שלטים ולכו תדעו, בעתיד אולי זה יעזור לכם.

אז כן כמו שכתבתי למעלה פחתי את הבלוג הזה לדבר על שלטים, אבל לדבר לעומק העניין, על העניין השיווקי שיש בשלטים, זה הרי הדבר החשוב ביותר בשלט ביחד עם המיקום שלו, כמו כן גם אכתוב על דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם הולכים לרכוש שלט לחנות שלכם ומה יכול לעזור מבחינה שיווקית ועוד דברים רבים בעולם הנפלא של השלטים.

שלטים הוא לא משהו שאפר להגדיר שיש לו מטרה אחת, לשלטים מטרות רבות מכל הסוגים האפשריים. ישנם שלטים למשל שהם יותר אינפורמטיביים, בדרך כלל נראה אותם כמו " ברוכים הבאים לכביש מספר 4" למשל, שלטים אלו הם משהו שכיום אנו לא יכולים לחיות בלעדיו, אני לא רוצה לחשוב על יום אחד ללא שלטים כאלו, זה נשמע מפחיד. ישנם שלטים מסחריים שמספרים לנו על מבצע זה או אחר, ישנם כמובן שלטים פרסומיים, שלטים מוארים, סתם שלטים שמונחים על חנויות ועוד.

אם תשאלו אותי (והנה עוד פרט קטן עלי- אני כמובן עוסק בתחום הזה, בתור שכיר) אז כיום אין בעל עסק שלא יכול למצוא את השלט שיתאים לו, ישנם כל כך הרבה סוגי שלטים איכותיים בכל כך הרבה צורות וגדלים, פשוט מה שכל אחד יבקש הוא דבר בר ביצוע. כיום ישנם שלטים כמעט בכל תקציב (הכול יחסי כן).

מעבר לזה אני חושב שאת שאר הדברים כבר כדאי לכתוב בפוסטים הבאים, להיכנס בסיסית למאמרים אלו יהיה לא מקצועי, אפשר לכתוב שעות על שעות בנושא השלטים, ישנם המון דברים מעניינים (בעיקר הקטע השיווקי והעיצובי) וכבר אכנס לזה השבוע. אני מאמין שאחרי כמה פוסטים כבר התמונה תהיה ברורה יותר, שווה להמתין.

אז להתראות, ניפגש בקרוב שוב.


קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים