הצג גיליון RSS

gofrot25

אינסטלטור

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 11/03/2010 שעה 09:02 (341 צפיות)
אינסטלטור
אינסטלטור, או כפי שהוא גם מכונה שרברב, הוא אחד מנותני השירותים החשוב ביותר. תחומי עיסוקו הם צנרת המים והביוב. הוא אחראי על כל תיקוני צנרת המים, כך למשל: דליפות מתחת לרצפה, צנרת סתומה, דליפות ביוב, וכל בעיה אחרת שמקורה בצנרת לא תקינה. במרבית המקרים, אנו זקוקים לאינסטלטור באופן דחוף, כי בצנרת יש דליפה, ואנו לא יכולים להשתמש במים. המשמעות של דליפת מים היא שיש לסגור את הברז המרכזי, ולהפסיק את אספקת המים לדירה. כשאין מים בדירה, זה אומר שאי אפשר להשתמש בשירותים, אי אפשר להתקלח, לשטוף ידיים, לבשל, להכין כוס תה, ובקיצור, עדיף פשוט לא להיות בבית. מסיבה זו, שירותי אינסטלטור זה בדרך כלל שירותים שאנו זקוקים להם בדחיפות.

אין ספק, שאחד התיקונים המתסכלים ביותר זה דליפת צנרת מתחת לרצפה, שכן, התיקון הוא בדרך כלל מאוד מסורבל. גם גילוי נזילות מסוג זה הוא מסובך, לא רואים את זה, ואם החור קטן, גם לא שומעים את זה. בדרך כלל, גילוי נזילות שקטות כאלה מתגלות בחשבון מים גבוה, ובהופעת רטיבות על הקירות או הרצפה. בשביל לפתור את הבעיה, צריך להרים את הרצפה, להחליף חלק מהצנרת מתחת לרצפה, ולהחזיר את הכול למקום. החדשות הטובות הן שיש כיום שיטות חדישות לגילוי נזילות והחלפת צנרת. כך למשל, יש מכשיר המכונה מצלמה תרמית, המכשיר מאפשר לאינסטלטור לאתר את המקום המדויק של הדליפה, ולפעול רק באזור הרלוונטי, מבלי להרים את כל הרצפה בבית. השאלה היא האם האינסטלטור שלכם משתמש בכל אותן שיטות.

חדשות טובות נוספות זה שנזקי צנרת נכללים בביטוח הדירה, כלומר חברת הביטוח שלכם תשתתף איתכם בעלות תיקון התקלה. יתרון נוסף הוא שהם יפנו אתכם אל אינסטלטור שהם עובדים איתו, ואותו איש המקצוע ידאג לעשות את העבודה, כך שאתם לא צרכים לחפש אינסטלטור בעצמכם. מחיר התיקון סגור מראש בין האינסטלטור לבין חברת הביטוח, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלא עובדים עליכם. חברת הביטוח כבר עשתה את סקר השוק בשבילכם. החיסרון שבתיאום עם חברת הביטוח זה שבהרבה מקרים התקלות הללו קוראות בלילה או בסופי השבוע, כשמוקדי השירות סגורים.

עניין התשלום הוא כמובן עניין חשוב. יש הרבה אינסטלטורים המציעים את שירותיהם. לפעמים האינסטלטור יגיע אליכם הביתה, ויראה עד כמה אתם לחוצים על התיקון, ויגבו מחיר יקר בכוונה, פשוט כי הם יכולים להרשות לעצמם לנצל את המצוקה שלכם. במצבים כאלה חשוב לוודא שאתם עובדים עם אינסטלטור הוגן. אם מישהו עשה לכם עבודה טובה ויעילה, תרשמו בצד את מספר הטלפון שלו. בעיות בצנרת זה משהו שצץ מדי פעם.
האינסטלטורים מתמחים לא רק בתיקוני צנרת, אלא גם בהנחתה, ולמעשה הם היחידים שמסוגלים לבנות את תשתית צנרת המים בבית חדש. כמובן, ששום בניה אינה מתקיימת ללא אינסטלטור מומחה. חברות בנייה גדולות, כמו גינדי, מעסיקות אינסטלטורים כשכירים, ואילו קבלנים קטנים יותר עובדים עם עסקים עצמאיים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים