הצג גיליון RSS

kornete1

דודי שמש איכותיים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/03/2010 שעה 10:51 (380 צפיות)
דודי שמש.

ברוכים הבאים לבלוג דודי שמש זה, בלוג זה נפתח בכדי להרחיב קצת ברשת על כל מה שנחות לדעת על דודי שמש וכמו כן קולטי שמש. כבר אני אומר למי שלא יודע אפשר לרכוש קולטי שמש בנפרד מדודי שמש. אני חיפשתי מידע מופרט ברשת ולא ממש מצאתי, אולי אני לא חופר מספיק אך אם אני לא מצאתי יתרכן ורבים לא ימצאו מידע על דודי שמש וזאת אחת הסיבות המרכזיות שהחלטתי לפתוח בלוג דודי שמש זה.

שמי אלי ואני עובד בהתקנה של דודי שמש וגם קולטי שמש, אני בשעות הפנאי שלי עושה התקנות אלו בתור פרי לאנסר, בשאר הזמן שלי אני משתדל ללמוד ולסיים את התואר שלי, לאחר מכן כבר אראה מה אעשה. אני אוהב להתקין דודי שמש או קולטי שמש, לפעמים זה קצת מסוכן אבל התרגלתי לזה, אני שומר על זהירות ומשתדל להתרחק ממקומות מסוכנים בגגות.

דודי שמש הם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו, אנו אומנם לא ממש רואים מה קורה איתם אך ללא דודי שמש אנו לא היינו מלאים מים חמים רוב השנה, לרוב אנו נזכרים בדודי שמש בזמן תקלה שקורת לנו מסיבה זו או אחרת. מדינה ישראל היא מדינה עם אקלים מתאימים לדודי שמש, רוב השנה ישראל החמימה מלאת שמש ודידי שמש יחד על קולטי שמש הם מצרך נדרש וחסכוני.

דודי שמש להבדיל מדודי חשמל עובדים עם קולטי שמש, דבר זה חוסך לנו את החשמל שמבזבזים בדודי חשמל, כמו כן דודי שמש ידידותיים יותר לסביבה מבחינת מניעת זיהום אוויר. כיום רוב הבית מאובזרים בדודי שמש, אנו נראה דודי חשמל לרוב בבניינים ישנים יותר אשר הותקנו בעבר, בבניה חדשה נראה דודי שמש.

אני אכנס כאן להמון דברים שאולי אתם לא מודעים שצריך לקחת בחשבון בקניית דודי שמש, כמו שציינתי למעלה אפשר גם לרכוש את קולטי שמש בנפרד מהדודי שמש ואולי לחסוך בקנייה. כמו כן התקנת דודי שמש זה לא משחק ויש לעשות זאת ביד מקצועית, ישנם אנשים רבים שניסו להתקין דודי שמש וזה נגמר בנזק זה או אחר. אדבר גם על גדלי מיכלים ומה מתאים לכל אחד ועוד.

עד כאן כרגע, עוד אכתוב כאן כל מה שצריך לדעת על דודי שמש ואולי אהיה לעזר, תוכלו גם לשאול כל שאלה על דודי שמש, קולטי שמש, התקנות ועוד.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים