הצג גיליון RSS

lorexa25

אינסטלטור מקצועי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/03/2010 שעה 15:14 (473 צפיות)
אינסטלטור.

אינסטלטור הוא מקצוע מאוד חשוב במדינה מתקדמת וחמימה כמו ישראל, זרימת המים הוא דבר שאי אפשר לחיות בלעדיו כיום. בדר"כ אנו לא מרגישים עד כמה חשוב אינסטלטור אך במקרה תקלה אנו מבינים עד כמה חשוב שיהיה לנו תמיד מספר טלפון של אינסטלטור זה או אחר אצלנו תמיד. אני לא רוצה לחושב כיצד מרגישים שאין אספקת מים בבית, פשוט אי אפשר לעשות שום דבר, זה גם לא נעים לקום באמצע הלילה בתוך שלולית ולהתחיל לחפש היכן יש אינסטלטור אמין ומקצועי שיפתור לנו את הבעיה.

בלוג זה נפתח על מנת להרחיב על כל הדברים שיכולים לקרות לנו בבית, אומנם לרוב הדברים נדרש אינסטלטור מקצועי אך עדיין ישנם המון דברים שאנו יכולים לעשות בכדי להימנע כמה שיותר מצרות שקשורות אל אינסטלטור. אני אכתוב כאן גם על מה לעשות בשעת חירום וכיצד כדאי להתנהג.

תחילה אציג את עצמי, שמי רוני ואני עוסק בתחום הזה, אני אמונם בחור צעיר בן 23 ושנה הבאה מתחיל ללמוד אך מגיל 16 התחלתי לעבוד עם אינסטלטור ועד היום אני איתו. שאלך ללמוד כבר איני יודע אם אוכל להמשיך לעבוד בתור אינסטלטור, מה שבטוח אם יהיה לי קצת זמן אשמח לעזור לבוס שלי ולתרום את מה שאני יכול.

אני רק רוצה להיכנס כאן מאוד שיטחי כיצד עליכם לנהוג במקרה תקלה, אל תמהרו ותלחצו על מנת שלא תזמינו אינסטלטור חאפר או אחד שאינו מתאים לסוג עבודה שלכם. קחו בחשבון שסבלנות תמיד יכולה גם לחסוך לכיס שלכם וגם לעזור לכם לצאת מהבעיה כמה שיותר מהר וללא תקלות מיותרות לאחר מכן.

הדרך הטובה ביותר למצוא אינסטלטור היא תמיד ע"י המלצות ממישהו שאנו מכירים, אין כמו לקבל המלצה ממישהו שקיבל עבודה מאותו אינסטלטור, חפשו אצל הקרובים שלכם ואם לא תמצאו המשיכו הלאה לחיפוש הבא.

היום בעולם המודרני ישנו אינטרנט, אתם יכולים למצוא שם אלפי אינסטלאטורים, כמו כן תוכלו לחפש מידע על שם העסק ולראות אם ישנם המלצות או הערות אחרות לגבי בית העסק. אינסטלטור כמו כל תחום אינו חסין מביקורת באינטרנט, כמו כן הקלדה קטנה בגוגל על המונח אינסטלטור ואלפי אינסטלאטורים יצוצו לכם.

מצאתם כמה אינסטלאטורים פשוט הרימו טלפונים, ספרו את הבעיה במדוייק ובקשו הצעות מחיר, בחרו לכם אינסטלטור שמתאים לכם ונשמע לכם המקצועי ביותר, לא תמיד הזול הוא הטוב ביותר אך זה גם לא חייב להיות היקר.

ארחיב על זה ועוד לעומק בפוסטים הבאים, נתראה בקרוב.

עודכן ב: 16/03/2010 בשעה 15:16 על ידי lorexa25

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים