הצג גיליון RSS

fortusa7

מספרת כלבים וחתולים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/03/2010 שעה 14:59 (370 צפיות)
מספרת כלבים.
לאנשים רבים מאיתנו יש כלבים, כלב הוא חברו הטוב של האדם, רבים מבעלי הכלבים אוהבים לדאוג להם ולפנק אותם בתספורות וספא לכלבים. אני בתור בעלים של כלב מרגיש שאין יותר טוב מזה בשביל הכלב שלי. מספרת כלבים טובה תעשה את העבודה מקצועית ותגרום לכלב שלי להרגשה טובה.
רחיצת הכלבים
רחיצת הכלבים מתבצעת לרוב באמבטיה מיוחדת שיש לכל מספרת כלבים. כמו כן, קיימים סוגים רבים של שמפואים לרחיצת הכלב, כך שלכל אחד מהם יש ייעוד משלו: ישנם שמפואים המטפלים במזיקים ובטפילים בגוף הכלב, ישנם כאלו המיועדים לעור רגיש ועוד. ישנם גזעי כלבים שצריך להתאים להם שמפואים מיוחדים וישנם שמפואים המיועדים להתיר קשרים קשים בפרוות הכלב. בעזרת ההברשה, שנעשית לאחר הרחצה, ניתן להתיר קשרים סרבניים ולהסיר שיער מיותר, לצורך ההברשה עושים שימוש במברשות או בפותחי קשרים. את כל המוצרים האלו תמצאו כמעט בכל מספרת כלבים או מספרת כלבים ניידת
תספורת הכלב
סוג התספורת הנדרשת לכלב תלוי בגזעו, בעונות השנה (חורף, קיץ), בגודלו של הכלב ובאורכה ובסמיכותה של פרוותו. המכשירים בהם משתמשים הספרים של מספרת כלבים הינם מספריים רגילים, מספריים לדילול שיער הכלב, מדללי פרווה מיוחדים ומכונות גילוח. לכלבים מגזעים שונים נדרשות תספורות מיוחדות הדורשות ניסיון וידע בתחום. כדי לספר את הכלבים אצל מספרת כלבים, יש צורך להשתמש בשולחן מיוחד, שאליו קושרים את הכלב בעזרת הרצועה, וזאת שלא יזוז בזמן הטיפול. לצורך השלמת הטיפול, חשוב להקפיד להסיר את השיער שבין אצבעות רגלי הכלבים, כדי שלא יתמלאו בבוץ בעונת החורף. אלו דברים שכל מספרת כלבים עושה.
ספר/ית כלבים
ספרי כלבים לא צריכים ללמוד וטרינריה, אבל חשוב שהם יחבבו בעלי חיים ושיהיה להם את הכישורים המתאימים. כל גזע של כלב, מחייב סוג של תספורת שונה ולכן נדרשים מספרי הכלבים ידע מתאים וניסיון, כדי לספר בצורה הנכונה את גזעי הכלבים השונים. מיומנות ומהירות הן בין התכונות החשובות ביותר שצריכות להיות לכל ספר של כלבים ולכל מספרת כלבים, כי לכלב אין הרבה סבלנות. מספרי הכלבים נדרשת עבודת ספרות מהירה, מדויקת וזהירה, כדי למנוע פגיעה בכלב באמצעות הכלים החדים שהספרים משתמשים בהם.
במאמר הבא אכתוב כאן על מספרת חתולים, יש למה לצפות.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים