הצג גיליון RSS

mostoke

וילונות מעוצבים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/03/2010 שעה 09:27 (323 צפיות)
וילונות – ריהוט.

וילונות לא תמיד נראים הדבר החשוב ביותר בבית, ישנם חלקי ריהוט אשר יושבים עליהם, ישנים עליהם ולפעמים זה דוחק את הוילונות הצידה בסדר החשיבות. חשיבה זו היא חשיבה לא נכונה, וילונות לבית או לעסק יכולים לשנות את פני המקום, וילונות כיום מיוצרים החל מבדים ועד אלומיניום, עץ ועוד. כמו כן ישנם וילונות חשמליים וככל שהטכנולוגיה שלנו מתפתחת אין לדעת לאן עוד נגיע.

הלכתי על זה, החלטתי סוף סוף לפתוח בלוג וילונות, בלוג וילונות זה ידבר על כל הסוגים שקיימים, החל מוילונות בד פשוטים ועד הסוגים המסובכים ביותר. אני אישית מתקין וילונות בשביל אחת החברות המובילות בתחום ועדיין לא מצאתי בלוג מסוים ברשת שיכול לעזור לצרכן לרכוש את הוילונות שיתאימו לו.

וילונות משמשים תפקיד חשוב מאד, הם חלק בלתי נפרד משאר ריהוט הבית ויש להתאים וילונות לשאר ריהוט הבית. מלבד זאת וילונות גם שומרים על ריהוט הבית או העסק ומגנים עליו מפני השמש. ישנם בתים שאנו יכולים להיכנס אליהם ויתאים להם יותר הצללה, מנגד בתים אחרים השמש והאור יעשה להם טוב, עובדה זאת גורמת לנו לחשוב טוב על וילונות וכיצד להתאים אותם על פי הטעם שלנו בכדי שיניבו את מרבית היופי.

לא פעם נתקלתי בבתים עם שימוש מתאים בוילונות, הוילון התאים למערכת ריהוט, ההצללה הייתה מתאימה וכו', מנגד גם ראיתי בתים אשר לא ממש התאימו וילונות לשאר הסגנון של הבית וזה גרם לבית להראות קודר או מואר מידי, מה גם שאם ניקח בחשבון סלון עם חלון גדול שמאובזר ע"י וילונות שאינם מתאימים זה יראה מאוד שונה אם אכן נתאים וילונות שיכולים לשנות את כל מראה הבית.

ישנם המון סוגי וילונות, ישנם וילונות מיקדו, רומאיים, וילונות בד מעוצבים, סאן סקרין, פליסה, פנלים, חשמליים, וילונות ונציאנים ועוד סוגים רבים של וילונות, עוד אכתוב על כל סוג בהרחה ומה היתרונות שלו והחסרונות שלו, כל אחד ומה שמתאים לו וכל אחד לפי הבחירה שלו, מה שבטוח שהמבחר כה גדול שאפשר למצוא משהו מתאים לכל אחד ובכל תקציב. ישנם לדוגמא בנקים שהוילונות שלהם יתנו יותר הצללה, מנגד ישנם בתים שירצו יותר אור.

אז זה נראה לי מספיק להיום, כבר תחילת שבוע הבא אכתוב על סוגי וילונות וכיצד כדאי לבחור אותם. לא חסר על מה לכתוב ואני אעשה זאת בשמחה. מתי שנוח לכם אתם יכולים לשאול כל מה שתרצו לדעת ואשמח לענות.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים