הצג גיליון RSS

yaiaer

שלטים יפים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/03/2010 שעה 15:05 (369 צפיות)
שלטים.

שלטים זה משהו שתמיד נראה בכול מקום, ישנם המון סוגים של שלטים החל מאינפורמטיביים ועד כאלו שמשווקים מוצר כל שהוא, עובדה זו גורמת לנו לראותם בכל מקום ובכול פינה, ישנם מקומות שנראה יותר שלטי חוצות, ישנם מקומות כמו רחוב אלנבי בלילה שנראה יותר שלטים מוארים בחושך, ישנם מקומות כמו איילון שנראה שלטי הכוונה ועוד. דבר אחד בטוח, בלי שלטים לא היינו יכולים להעביר ולו יום אחד.

תארו לכם סתם יום רגיל ללא שלטים, אז נניח שאת החלק הפרסומי של שלטי חוצות נשרוד אבל ייקח לנו לא מעט זמן לנסות להבין היכן החנות שאנו מחפשים ללא של שלט שמסמל את שם החנות בקניון, בכלל ללא שלטים שיסמנו לנו היכן המעלית נגיע למתחם החנויות? ושאני חושב על זה עוד צעד אחד אחורה, ללא שלטי הכוונה נגיע בכלל לקניון?

אז אחרי שהבנו ששלטים זה משהו מאחוד חשוב וישנם יותר סוגים של שלטים מאשר שלטי חוצות ישנם עוד המון דברים שכדאי לדעת על שלטים. מה חשוב לדעת לפני שרוכשים אותם? כיצד להבליט יותר את החלק השיווקי? מה נחוץ לעסק מתחיל? כיצד הולכים על מיתוג גדול? איזה סוגים ישנם בשוק? מה בדיוק יתאים לנו? ועוד דברים רבים ידוברו בבלוג הזה.

אז שמי יאיר ואני מעצב של שלטים, אני עוסק בשיווק בעיקר והחלק השיווקי של שלטי חוצות בפרט ושלטים בכלל הוא אולי החלק המעניין ביותר שיש, אני עובד באחת החברות שלטים המובילות בתחום ואני ער לכל תהליך השילוט. החלטתי לפתוח בלוג שיעזור לכל מי שרוצה לרכוש שלטים לדעת מה יתאים לו ומה כדאי לו לעשות על מנת להפיק את המקסימום בשביל הצרכים שלו.

אני רק רוצה להגיד במאמר פתיחה זה על שלטים שזה עניין לא פשוט כמו שזה נראה, שלטי חוצות למשל שמשווקות מותגי ענק מתוכננים ע"י אנשי שיווק מקצועיים ושכל מטרתם זה להפיק את המקסימום ולהעביר את המסר ללקוח, שלטים בעלי עוצמה אדירה על התת מודע שלנו ולא סתם נראה מותגים גדולים מופיעים על שלטי חוצות בכל מקום כמעט, ישנם גם טריקים כמו לפרסם ע"י שלטים או שלטי חוצות באזור המתחרים שלך או בדרך לאיזה כנס שהמתחרים בדיוק עושים.

בקיצור יהיה מעניין, ניפגש בקרוב וכבא אכנס לכל סוגי השלטים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים