הצג גיליון RSS

amita

טיפים לשדרוג האירוע: בלונים וזיקוקין

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/03/2010 שעה 18:23 (925 צפיות)
הפסח מתקרב ואיתו האירוח המשפחתי וכל מה שמתלווה אליו. לכבוד בו האורחים עלינו להכין את הבית, לפעמים בעזרת לא מעט משאבים ומאמץ. אחד הפתרונות שמצאתי לעצמי הוא שימוש בבלונים לאירועים – ומדוע? כי בלונים זה מוצר זול, קל לשימוש ועושה הרבה צבע ושמחה בחדר. כיום יש מגוון גדול מאוד של בלונים שיכולים להתאים לכ מיני סוגים של אירועים. למשל אפשר לבחור בבלונים פשוטים, שהם גם הכי זולים ומאפשרים לנו להתפרע איתם בלי חשבון. יש בלוני הליום לאילו מימכם שרוצים יותר להשקיע- או לפחות להראות ככאלו. אני אישית חושב שבלוני הליום או זיקוקין הם פתרון יקר יותר אך הילדים מפיקים מהם יותר הנאה- זה נראה להם מוזר שבלון יכול לעוץ ופרה להם את הדמיון. בכלל ילדים מתלהבים מכל דבר אבל אם ברצוננו להעסיק אותם זמן רב יותר אז אולי דווקא הייתי בוחר בבלונים הרגילים – איתם ניתן להתמסר, לפוצץ ולהכניס לפה.. (לקטנטנים...).
שדרוג נוסף שמקפיץ את האירוע הוא שימוש בזיקוקין וקונפטי. נכון שכאן יש אלמנט יקר יותר וגם מסוכן יותר עבור ילדים קטנים- אך עבודה נכונה עם זיקוקין יכולה להביא את האירוע לשיאים חדשים. אני זוכר כילד איך בכל יום הולדת שמו לי זיקוקין בעוגה ותלו לי בלונים בכל החדרים. זה היה מאוד מרגש, וכשהגיעו האורחים היה בסלון הר של בלונים צבעוניים ונהגתי לקפוץ עליהם בשמחה.
אבל נחזור לעניין שלנו והוא למה דווקא להשתמש בבלונים וזיקוקין באירועים משפחתיים גם כן. ובכן כמו שאמרתי קודם הבלונים הם מוצר זול ואמין (אינם פוצעים ככל הידוע לי, אין להם פינות חדות וכדומה). הסיבה השנייה היא שילדים אוהבים אותם מאוד וההתעסקות עם הבלונים והזיקוקין יכולה להעסיק אותם שעות על גבי שעות. הסיבה השלישית כי זה כייף ומחבר בין דורות- בלונים הם משחק פשוט ואדם בכל גיל יכול להתחבר למשחק ולשחק עם הילדים / נכדים שלו בהנאה. הזיקוקין מאפשרים גם כן אינטראקציה עם המבוגרים משום שהם נותנים למבוגר למלא את תפקידו בעניין האש והדלקת הזיקוקין בעוד הילד נהנה מתשומת הלב של המבוגרים אליו.

טוב.. אני מקווה שקיבלתם כמה רעיונות... ניפגש בבלוג הבא – חג שמח!


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים