הצג גיליון RSS

vilotoer

אבטחה היקפית

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/03/2010 שעה 10:36 (421 צפיות)
אבטחה.

מדינת ישראל הקטנה ושטופת השמש רוב השנה היא אחת המדינות המתוקשרות ביותר בעולם, לצערנו הסיבה המרכזית שישראל כה מתוקשר היא שמדינתנו הקטנה נמצאת בסכסוך מתמשך אשר לא נותן יותר מידי שקט, כמובן שישנם תקופות שקטות יותר ושקטות פחות אך בגדול אנו מייחלים לזמן שבו יהיה לנו שקט תמידי.

אבטחה הוא דבר חשוב מאוד במדינה כזאת, אנשים שמבלים, מטיילים, סתם נוסעים ממקום למקום מרגישים צורך רב להיות בטוחים במדינה יפה כזאת, כיום אנו נראה אבטחה כמעט בכל מקום בארץ, החל מתחנות אוטובוס, מקומות ציבוריים, אולמות אירועים, מועדונים, מוסדות חינוך וכל מקום שלא נלך נראה אבטחה.

אז מה הם מטרות האבטחה? איזה סוג אבטחה כל אחד צריך? אילו סוגי אבטחה אפשר למצוא היום? דברים אלו ואחרים עוד ידוברו רבות בבלוג הזה, בלוג זה הוקם על מנת לעזור לכל מי שצריך אבטחה ולא יודע במה מדובר. אני אכתוב כאן על המון סוגים, אבטחת מועדונים, אבטחת אישים, אבטחת מוסדות חינוך ועוד. לכל שאלה על אבטחה אשמח לענות.

אבטחה בגדול נועדה בכדי להבטיח את שלום הסובבים, ברור המקרים אבטחה נועדה למנוע פעולות פח"ע וכמו כן גם למנוע מעשי שוד או הפרת סדר. אם למשל ניקח לדוגמא מועדון, מלבד ההגנה על הציבור מפני פעילות עוינת זו או אחרת, גם פעילות אבטחה של המאבטחים היא לדאוג שאף אחד לא ישתולל במועדון. אותו דבר לגבי מאבטחים בבנק שידאגו למנוע שוד מכל סוג.

אם ניקח את חוקי המדינה, אנו נראה שכל מקום בילוי אשר גדול מ500 מטר, בין אם זה מועדון, מסעדה או כל אובייקט בילוי מחויב להעסיק חברת אבטחה. אבטחה זו כמובן אמורה לדאוג לשלום המבלים.

בגדול זה אמור להיות מאמר פתיחה אשר יספר על בלוג אבטחה זה, אין כיום בלוגים על אבטחה אשר יכולים לספק מידע, במאמר הבא כבר אכתוב על אבטחת אישים או משהו בסגנון, אני אכנס לכל דבר מהמון מקומות שצריך לראות. אומנם רציתי להמשיך ולכתוב כאן קצת על אבטחת אישים שזהו תחום מעניים מאוד, אך אבטחת אישים הוא משהו שצריך להקדים לו פוסט שלם על כל ההיבטים של המקצוע. אבטחת אישים כיום זה לא רק לראשי ממשלה, סוג אבטחה זה מתבצע ע"י האנשים הטובים ביותר.

זהו להיות, ניפגש בקרוב.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים