הצג גיליון RSS

bominoe

אינסטלטור במרכז

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/03/2010 שעה 10:00 (351 צפיות)
אינסטלטור.

אם הגעתם הנה כנראה שאתם מחפשים אינסטלטור אמין וטוב, אני מאוד מקווה שכרגע אתם לא נמצאים באיזו בעיה שהציפה לכם את כל הבית אך מייד אתן כמה טיפים על הזמנת אינסטלטור וכיצד נעשה זאת בדרך הנכונה. לא כל אינסטלטור יתאים לכל סוג עבודה, ישנם כאלו המומחים לבעיות מסוימות, ישנם אינסטלטורים שמומחים לבעיות אחרות.

לפני שנדבר מה כדאי לעשות בשלב זה או אחר של חיפוש אינסטלטור אני רק רוצה להסביר בקצרה מה עושה אינסטלטור. אני יודע שזה לא נעים לקום באמצע הלילה ולגלות שכל הבית שלכם מוצף, לרוב שאנו נחפש אינסטלטור זה אומר שהמצב לא נשים, אחרי הכול מקצוע זה אומנם הוא לא מקצוע של ישיבה במשרד ויש בו עבודה שחורה, מנגד ללא אינסטלטורים אנחנו בבעיה, לא נוכל לעבור יום אחד רגוע ללא זרימת מים בביתנו.

אינסטלטור הוא אותו אחד שמטפל בכל מה שקשור בבעיות ביוב וצנרות, זה יכול להיות החל מסתימה קטנה ועד גילוי נזילות מהקיר או כל מקום אחר שדורש עבודה קצת יותר מעמיקה. מה שבטוח שמה שלא יקרה לנו שאנו מחפשים אינסטלטור דבר ראשון עלינו לקחת נשימה ולהישאר רגועים. פאניקה לא תעזור כאן, למי שקצת יודע היכן הברז הראשי (שיבר) במקרה של הצפה הוא יכול ללכת ולסגור אותו.

מכאן והלאה עליכם לחפש מישהו שמכיר אינסטלטור טוב שעשה כבר עבודה בביתו. תמיד הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות הוא להזמין עפ"י המלצה של מישהו מוכר, אין כמו נסיון של מישהו קרוב ולכן אם יש בסביבתנו מישהו שמכיר אינסטלטור טוב ואמין מייד קחו את הפרטים שלו וחייגו אל אותו אינסטלטור מומלץ.

לא מצאתם מישהו שיכול לתת לכם המלצה על אינסטלטור המשיכו הלאה, הדרך הטובה והמהירה ביותר היא פשוט לגשת לאינטרנט, ישנם מנועי חיפוש, אינדקסים ומקומות רבים אשר בהם תוכלו למצוא אלפי אינסטלאטורים. אך שם לא נגמרת העבודה, עדיין ישנם כמה דברים שצריך לעשות, מייד אדבר עליהם בקצרה שתוכלו ללכת ולהזמין אינסטלטור.

מרגע השיחה תשאלו את השאלות המתאימות כגון: כמה יעלה לכם התיקון (הערכה), האם אותו אינסטלטור הוא מומחה לאותה סוג בעיה, כמה זמן ייקח לו להגיע ומהיכן, בקיצור דברו עם 2-3 ואפילו יותר על מנת לקבל תמונה כוללת, מייד לאחר מכן ראו מי נשמע אמין ומתאים יותר. חפשו המלצות או הערות אחרות עליהם באינטרנט וראו אם אכן הם מתאימים. בחרו את המתאים וצאו לדרך. בהצלחה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים