הצג גיליון RSS

mocrpw

פרקטים, דקים לכל.

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/03/2010 שעה 09:42 (375 צפיות)
פרקטים, דקים.

שלום לכם ופסח נעים לכולם, זה ידוע לכל שהמון אנשים כבר החלו את הניקיונות שלהם לפסח, עובדה זו אולי נתנה לי את הפוש האחרון לפתיחת בלוג על דקים, פרקטים, שטיחים וכל מה שקשור הרצפה. נכון, תמיד רציתי לפתוח לי בלוג על פרקטים, דקים ושאר האביזרים אך לא מצאתי את הזמן, בכלל עדיין לא מצאתי ברשת בלוג שיכול להקיף את כל נושאי הפרקטים, או דקים. ומדוע דווקא בלוג על כל מוצרי הרצפה הללו? מייד תדעו.

אז שמי יואב, אני בן 26, לומד כרגע לתואר ראשון, מסיים בקרוב. מאז שהשתחררתי התחלתי לעסוק בהתקנת פרקטים, דקים ושטיחים מקיר לקיר, לאט לאט התחלתי להתקרב יותר אל פרקטים וגם דקים מאשר שטיחים, ועד היום אפילו שאני לומד אני מתקין פרקטים ודקים בזמני הפנוי. אחרי הכול מישהו צריך לממן את הלימודים. פתחתי את הבלוג הזה על מנת לספק ידע לכל מי שרוצה להתקין פרקטים, דקים או שטיחים. הטיימינג בדיוק בזמן שכולם מתחדשים – לפני פסח.

אני יכול להגיד לכם שבתקופה האחרונה הביקוש לפרקטים וגם דקים רק גובר, פעם הייתם רואים פרקטים למשל לרוב במשרדים, שאני אומר פעם אני מתכוון 5-6 שנים אחורה, לפני זה הייתם רואים שטיחים. כיום לא רק שרוב המשרדים מאובזרים בפרקטים אנו נראה בבתים רבים פרקטים שמשדרים יופי, חדשנות, עוצמה, יוקרה וכמובן קל יותר לנקות ולשמר אותם, שהרי פרקטים אינם קולטים כתמים כמו ריצפה או שטיח.

גם דקים לרוב היינו רואים במרפסות של מסעדות או כל מיני יציאות החוצה למיניהם, לרוב דקים היו באים במקומות עסקיים או מסחריים, גם דקים לא היו שם תמיד והגיעו רק כמה שנים אחורה. כיום אני נראה יותר דקים בבתים, בין אם אלו בתים פרטיים או יציאות למרפסות. הכוח של העץ שמשדר נוחות ויופי התפתח מאוד בשנים האחרונות במדינת ישראל.

בקיצור יש המון מה לכתוב על זה, כיצד בוחרים פרקטים, מה צריך לדעת לפני רכישת דקים, איזה סוגים של פרקטים או דקים יש, כיצד לשמר אותם ועוד דברים רבים שאפשר לכתוב עליהם על מנת לעזור לכל מי שצריך. כמובן שתמיד תוכלו לשאול שאלות בנושאי פרקטים, דקים, שטיחים ועוד, תמיד אשמח לענות לכם על מה שצריך.

אז שיהיה לכולנו פסח כשר ושמח – יואב.
תגיות: דקים, פרקטים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים