הצג גיליון RSS

instela1

אינסטלטור - נזילה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/03/2010 שעה 11:46 (493 צפיות)
אינסטלטור.

אם יש מקצוע שהוא ממש לא קל זה להיות אינסטלטור, אינסטלטור מתרוצץ ממקום למקום, מתעסק בתחום לא נקי במילים עדינות, אינסטלטור לפעמים מוזעק באמצע הלילה, אנו כישראלים תמיד נחשוב שבעל מקצוע זה או אחר דופק אותנו במחיר ועוד. מנגד אינסטלטור הוא דבר מאוד חשוב שהרי ללא זרימת מים אי אפשר להתקיים, לא נעים למצוא את עצמנו באמצע הלילה מוצפים ועוד סיבות רבות מדוע מקצוע זה חשוב.

נכון, כל עוד אין לנו בעיות אנו לא נזקקים לשירותי אינסטלטור אנו לא מרגישים בזה, אני לא מאחל לאף אחד לחזור הביתה ולראות את הבית שלו מוצף, ואפילו סתימה קלה יחסית במקלחת שלא נותנת להתקלח בשקט, בקיצור כל דבר שיכול להזעיק אינסטלטור. אך אם כבר הגענו למצב זה עלינו לבחור אינסטלטור מתאים ואמין וישנם דרכים ליעל את הזמנת האינסטלטור.

נכון, נתקלנו בבעיה וכרגע אנו לא יודעים כיצד להתקדם מכאן. למצוא אינסטלטור זאת ממש לא בעיה, יותר בעיה למצוא אחד מתאים. הרי ישנם המון מקומות שאנו יכולים לחפש אינסטלטור, דפי זהב, מגנטים על הדלת, מנועי חיפוש באינטרנט ועוד. העצה הכי טובה היא לקבל המלצה מאחד מהכרים שהרי אין חכם כבעל ניסיון, אין כמו המלצה של חבר שכבר קיבל עבודה מאינסטלטור.

ואם לא מצאנו אחד כזה מה נעשה? ניגש לאחת הדרכים שציינו למעלה, נערוך סקר שוק קצר ובו נסביר את הבעיה שלנו ונדרוש הצעת מחיר משוערת, ישנם דברים רבים אשר אינסטלטור יכול לתת הערכה כמה יעלה לנו התקיון, כגון סתימה, החלפת דוד וכו', אינסטלטור שמתעקש לא להעריך את הבעיה פשוט אמרו לו להתראות בנימוס והמשיכה הלאה.

קחו בחשבון שבאינטרנט אפשר לבדוק המלצות על אינסטלטור זה או אחר, זאת גם דרך לוודא אם אינסטלטור מסוים הוא אחד אמין או שפשוט המון לקוחות לא אהבו את המ שעשה להם, נכון לא כולם יהיה עם המלצות אך עוד חצי דקה של חיפוש יכולה למנוע מאיתנו לשלם יקר או לקבל עבודה לא מקצועית.

לאחר שסיימנו עם העבודה ויצאנו מרוצים אפשר תמיד לתת פרגון קטן לאותו אינסטלטור באינטרנט, דבר זה גם יגרום לאותו אינסטלטור אמין לעבוד קצת יותר וכמו כן גם יעשה טוב ללקוחות הבאים שלו.

עד כאן להיום, נמשיך בפעם הבאה על גילוי נזילות.

תגובות

  1. הסמל האישי של simbad
    תודה רבה - מעניין! אך מה בדבר איתור נזילות מים? האם יש פוסט שלך שמתייחס לכך? תודה מראש.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים