הצג גיליון RSS

koldiro

וילונות לכולם

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 01/04/2010 שעה 12:42 (404 צפיות)
וילונות.

ריהוט הוא דבר נפלא, ישנם בתים שאפשר לראות עד כמה הרהטים מוסיפים להם, אך ריהוט הוא לא רק חדרי שינה וסלונים. ישנם דברים משלימים כגון וילונות אשר יכולים לשנות את פני הבית ולהתאים לרהטים שלנו וללא וילונות מתאמים בעצם לא נפיק את המקסימום של האווירה המתאימה.

ישנם מקומות שצריכים יותר הצללה, ישנם מקומות שדורשים יותר אור, ישנם המון סוגי וילונות לכל דבר אך וילונות מתאימים הם הערך המוסף לכל ריהוט הבית שלנו ובכלל לבית שלנו. כבר נתקלתי בעבר בבתים שהוילונות אינם מתאימים, מנגד נתקלתי בבתים שהוילונות שם היו כל כך תואמים שפשוט הבית קיבל אווירה ומראה מושלם יחד עם ריהוט הבית.

וילונות זה דבר נפלא, אין היום בית ללא וילונות. ישנם המון סוגי וילונות אשר יכולים לשמש אותנו לכל מטרה בבית שלנו. כיום כאשר הטכנולוגיה לא מפסיקה להתפתח יחד איתה ייצור וילונות רק גודל ומגיע בסוגים רבים. אין היום כמעט מצב כזה שמישהו לא ימצא וילונות מתאימים לבית שלו, ישנם המון סוגים וגוונים, ישנם וילונות ונציאנים, חשמליים, סאן סקרין, וילונות בד מעוצבים וזה רק חלק קטן מרשימה ארוכה של סוגי וילונות. כל אחד והטעם שלו, התקציב שלו ומה שמתאים לו.

אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע אני כותב את כל זה על וילונות, כמו שאתם רואים החלטתי לפתוח בלוג על וילונות. בלוג אשר ישמש את כל מי שרוצה לרכוש וילונות וייתן ידע על כל התחום הנ"ל. לדעתי לפני שהולכים לרכוש וילונות טוב לבוא עם ידע אשר ישמש אתכם ויעזור לכם לבוא מוכנים יותר. כמובן שזה לא נוגד את עצתו של בעל מקצוע באותה חנות שתפנו אליה.

שמי יוני ואני בן 26, מסיים תואר ראשון בקרוב ובזמני הפנוי אני מתקין וילונות בשביל אחת החברות המובילות בתחום. יש לי ידע רב על כל תחום הוילונות ואני מתכוון לכתוב כאן ולחלוק אותו עם כל העוברים והשבים בבלוג וילונות זה. אני מקווה שאעזור לכל מי שיגיע הנה, תמיד תוכלו לשאול ואענה על כל מה שתרצו לדעת. יש הרבה מה לכתוב כאן ואתחיל להיכנס לעומק התחום וילונות כבר במאמר הבא.

זהו בגדול, ניפגש בקרוב. שיהיה לכולנו חג שמח.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים