הצג גיליון RSS

dortpe

מנעולן שלי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/04/2010 שעה 11:46 (396 צפיות)
מנעולן .

לפתוח בלוג זה לא דבר קל, במיוחד לכתוב את הרשומה הראשונה ולקרוא לה בשם מסוים, אני יושבת כאן כבר מעל 30 דקות ולא יודעת במה לפתוח את הבלוג שלי. את שם הרשומה כבר בחרתי מנעולן כמו שאתם רואים. בסופו של דבר החלטתי להתחיל ולכתוב ולראות מה יצא, בתקווה שיצא מעניין ולא שיגרתי.

זה זמן מה שרציתי לפתוח בלוג כזה לספר על כל הדברים המעניינים ולא מעניינים שקורים בחיים, אני עוד בחורה רווקה בת 25 תל אביבית ונראה לי שהמידע הזה יספיק כרגע, מנעולן הוא שם הרשומה הראשונה ובאמת נראה לא קשור ממבט ראשון אך מייד תבינו מדוע.

בלוג הוא משהו לדעתי שאמור להעביר תקופה, אף אחד לא יכתוב בלוג לנצח, התקופה שאני מדברת עלייה היא תקופה שהחלה בדיוק לפני חודש שאז נתקעתי מחוץ לדלת להזמנתי מנעולן או שתקראו לו פורץ מנעולים מהאינטרנט, כמובן שחייגתי ל-3 ובסוף בחרתי באחד מהם. בחירה טובה? מייד תדעו.

מייד שניתקתי את השיחה הלכתי לשתות משהו בבית קפה ליד הבית, אחרי בערך 15 דקות התקשר מנעולן שהזמנתי ואמר לי שהוא מתחת לבניין שלי, מיהרתי לשלם ורצתי אל פורץ מנעולים בכדי שיפתור לי את הבעיה. זאת הייתה תקופה שהכול הפוך, כבר הייתי אדישה.

אני מגיעה כולי מפוזרת בריצה ורואה את אותו מנעולן שהזמנתי, בחור יפה, בחור כמו שאני אוהבת! פה כבר התחלתי להבין שאולי הבחירה שלי היא בחירה קצת יותר נכונה ממה שחשבתי, אותו פורץ מנעולים היה ממש נחמד ואולי היום מאיר לי פנים. עלינו למעלה ומייד לאחר שסיכמנו הכול הוא החל בעבודה, שם בערך פתחנו שיחה על החיים, על העבודה, על האוניברסיטה שלי (עוד פרט שאני חושפת), על פריצת מנעולים ועוד.

דבר אחד עדין נשאר פתוח בשיחה ומר מנעולן לא מעלה את הנושא, נו שאדון מנעולן ידבר על הזוגיות שלו! איזה פורץ מנעולים בונקר! הוא מרשים ואני מודה, אך האם ראוי שאני אעלה את זה גם אם הוא אינו מפסיק לחייך? מיד שסיים מנעולן לבצע את שלו ופתח לי את הדלת הוא פנה אלי ואמר שאינו רואה שום שרידים של גבר בדירתי, חייכתי והבנתי שאדון מנעולן פתח את השיחה, כמובן שלא הכחשתי והוא מייד ציין שהוא נפרד לא מזמן ושאל אם אני רוצה ללכת ולשתות קפה.

בקצרה, הסכמתי ומשם נפגשנו שוב בערב, יצאנו למקום חמוד ועד היום הוא בחיי, כן אני יוצאת עם מנעולן, תחילה של תקופה חדשה, זוגיות, שוב מבלים כמו פעם והכול חוזר לשיגרת חיים טובה ובריאה. תחילת תקופה יפה. (עוד פרט, כן יש לי בן זוג כבר חודש).

אכתוב כאן עוד הרבה, ניפגש בפוסט הבא.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים