הצג גיליון RSS

sporqaw

שלטים לרכבים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 06/04/2010 שעה 11:39 (386 צפיות)
שלטים.

שלטים הם דבר נפלא לכל עסק שרוצה למתג את עצמו, כיום אנו רואים את כל החברות ענק מתפרסמות להם על שלטי חוצות בכול הארץ. לא רק שלטי חוצות הם דרך לפרסום ע"י שלטים, ישנם המון סוגי שלטים שנראה בהם פרסומים. שלטים לא מתחילים ונגמרים בפרסום, ישנם שלטי הכוונה, אותם שלטים שיסמנו לנו כיצד לצאת מתל אביב לירושלים, אותם שלטים שיגרמו לנו להישאר בימין ברחוב דו סטרי ועוד.

בלוג שלטים זה הוא בלוג חדש שכמובן מטרתו היא לעזור לכל מי שמחפש שלט זה או אחר. אני אתן כאן טיפים על מה צריך לדעת לפני קנייה, איזה סוג שלט יכול להתאים לכם, מה יעזור לכם להפיק את המקסימום מהשלט, סוגי שלטים וכל דבר שקשור בתחום הנ"ל. מלבד זאת אשמח תמיד לענות על שאלות הקוראים והמתעניינים ובתקווה שאעזור דרך כאן לאנשים לקראת השלטים הבאים שלהם.

שמי דוד ואני מתקין שלטים בחיי היום יום, מלבד זאת אני כרגע לומד לתואר ראשון. אני עובד בשביל חברה מהמובילות בתחום השילוט וראיתי בחיי שלטים פשוט מדהימים שמשרתים את מטרת המפרסם בדיוק כמו שהוא צריך. שלטים זה דבר שאנו נראה סביבנו כל יום כל היום, לאן שלא נסובב את הראש נראה שלט זה או אחר.

ישנם המון סוגי שלטים, אני אתן בקצרה את הסוגים הנפוצים ביותר שבדר"כ אנו ניתקל בהם:

שלטים דו מימדיים – אלו השלטים שאנו נראה לרוב על רכבים או חנויות. שלטים אלו הם מדבקות ומודבקים על ויטרינות, רכבים, משאיות ועוד.

שלטי הכוונה – שלטים אלו הם אותם שלטים שאנו נראה בדרכים, כמו שאמרתי למעלה הם יכוונו אותנו בדרכים ויעזרו לנו לנווט את עצמנו. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אילו יום אחד היינו מורידים את שלטים אלו...

שלטי חוצות – אלו אותם שלטים גדולים בצידי הדרך, חלק חשוב מאוד במיתוג ופרסום עסקים שרוצים להפוך לגדולים. נראה על שלטי חוצות את כל חברות הענק והמותגים בדר"כ.

שלטים תלת מימדיים – שלטים מובלטים יותר, נראה אותם או פשוטים ומובלטים מעל בית העסק או גג בניין, או שנראה אותם מוארים עם ארגזי תאורה בפנים.

שלטים מוארים – שלטים אלו נראה לרוב במקומות כמו אלנבי המון מסעדות ומועדונים מתקינים שלטים מוארים, בלילות אנו נראה אותם יפים ובולטים.

ישנם עוד שלטי פח, שלטים לרכבים ועוד, אני עוד אכנס לעומק על כל סוג וסוג של שלטים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים