הצג גיליון RSS

colivwq

פרקטים יפים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/04/2010 שעה 11:30 (443 צפיות)
פרקטים – דקים.

שלום לכולם, תמיד נחמד לראות שיש אנשים שהגיעו לכאן, כנראה לא סתם הגעתם הנה, אני מאמין שחיפשתם מידע על פרקטים, דקים, שטיחים או כל דבר אחר שקשור במוצרי ריצפה. בלוג זה הוא בלוג פרקטים שידבר בכלל על כל המוצרי ריצפה שקיימים. פרקטים כיום זה אחד הדברים היותר מבוקשים שיש ולאט לאט תפס תאוצה אדירה. עוד נדבר על זה אך לפני זה אציג את עצמי.

שמי מיכאל, נעים מאוד, אני חייתי בארצות הברית כ-5 שנים בהם התקנתי פרקטים. אומנם השיטה בארץ קצת שונה אך עדיין זה לא הבדל של שמים וארץ. שחזרתי התחלתי להתקין פרקטים, דקים ושטיחים בשביל אחת החברות המובילות בתחום ובמקביל ללמוד. בקרוב אסיים את לימודי ואולי אמשיך מהתחום הזה אך בנתיים אני נהנה מכל רגע בהתקנת פרקטים, דקים וכל האבזור ריצפה.

פתחתי את בלוג פרקטים זה על מנת להרחיב על התחום הזה. תחום הפרקטים הוא תחום שלא ממש היה נפוץ לפני 10 שנים, לאט לאט התחלנו לראות אותם במשרדים וכיום בכול בניני המשרדים הגדולים שקיימים אפשר להגיד ש85 אחוזים מהמשרדים מאובזרים ע"י פרקטים, אך זה לא נגמר שם, כיום יותר ויותר בתים רוצים פרקטים וגם דקים, ומדוע זה ככה? מייד אסביר.

פרקטים משדרים יופי, עוצמה ויוקרה, נכון זה אומנם לא תמיד זול, ישנם סוגי פרקטים יקרים יותר וישנם יקרים פחות אך ללא ספק פרקטים משדרים יוקרה. מלבד זאת הם מאוד קלים לשימור וניקוי, פרקטים אינם קולטי כתמים גדולים, קל לנקות אותם ואין צורך לשטוף אותם כל הזמן. אחד הדברים הראשונים שרואים שנכנסים הביתה הוא הרצפה, פרקטים מתאימים יעשו את העבודה והבית יראה כמו שצריך עם ריהוט מתאים.

אני אכתוב כאן כיצד להתאים פרקטים או דקים לבית שלנו, איזה סוג יתאים לנו, מה אנו אמורים לעשות לפני ומה כדאי לשאול את החברת פרקטים שאנו הולכים להזמין אצלה את העבודה ועוד. מלבד זאת אני גם אשמח לענות על כל שאלה שתרצו לשאול אך כמובן תמיד אמליץ להתייעץ גם עם בעל מקצוע מהחברת פרקטים שאתם הולכים להתעניין בה.

אז זהו כרגע, אני אכתוב כאן כבר החל משבוע הבא שאתפנה קצת, כבר במאמר הבא אכתוב על סוגי פרקטים. ביי בנתיים ונתראה בקרוב בבלוג פרקטים זה.
תגיות: דקים, פרקטים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים