הצג גיליון RSS

hovirto

וילונות רומאיים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/04/2010 שעה 09:12 (392 צפיות)
וילונות – ריהוט.

וילונות זה לא משהו שתמיד ניקח כחלק החשוב בריהוט הבית שלנו, חשיבה זו אינה נכונה, וילונות אומנם מטרתם הראשונית היא הצללה אך בימינו וילונות הם חלק חשוב בתהליך ריהוט הבית. כיום כאשר טכנולוגית העולם מתפתחת בקצב מסחרר, המון וילונות מיוצרים בקצב גבוהה, אפשר למצוא כיום וילונות בשלל גוונים וסוגים, החל מוילונות בד הפשוטים ביותר ועד חשמליים ומסובכים. כיום כמעט בכול תקציב אפשר למצוא משהו שיתאים לאווירת הבית שלנו.

וילונות זה יופי, לא פעם נתקלתי בבתים שהוילונות שלהם פשוט עשו עבודה מושלמת, נתנו רמת הצללה מדויקת וכל כך התאימו לשאר ריהוט הבית. מנגד פעמים רבות גם ראיתי בתים מושקעים שוילונות החדר או הסלון פשוט לא התאימו. את האמת זה פשוט לא ראה מושלם מספיק. וילונות כמו ריהוט צריכים להתאים לשאר אביזרי החדר, לתת את ההצללה הרצויה ולגרום לבית להראות בדיוק כמו שרצינו.

אני חושב שזהו רגע מתאים להציג את עצמי, שמי יוסי ואני מתקין וילונות כבר בערך 5 שנים, אין סוג וילון שלא התקנתי, החל מוילונות פשוטים ועד וילונות חשמליים ומסובכים. כיום אני כבר עוסק בזה שיש לי זמן, בשאר הזמן אני משתדל לסיים את התואר שלי בהצלחה. אני עובד בשביל אחת החברות הגדולות שיש כיום בישראל ועדיין לא נתקלתי בבלוג שיכול באמת לעזור לאנשים שצריכים וילונות. יש המון מה לדעת לפני שרוכשים וילונות, מקווה שכאן אעזור לכל מי שצריך.

ישנם המון סוגי וילונות, אם אתם שואלים אותי וילונות מתאימים לשאר ריהוט הבית. ישנו ריהוט שיתאים לו וילון פשוט, ישנם סוגי ריהוט שיהיו זקוקים ליותר הצללה, ישנו ריהוט שקצת יותר אור יספיק לו וכו'. כחלק מתפקיד הוילונות הוא גם לשמור על ריהוט מסוים מפני השמש, לא כל ריהוט מתאים לעמוד בשמש.

ישנם רשימה ארוכה של סוגי וילונות ועוד נדבר על כל סוג בנפרד בפוסט משלו, אני רק רוצה לנגוע כאן בסוגים המרכזיים שתתקלו בהם בעיקר, ישנם וילונות סאן סקרין, וילונות בד מעוצבים, ונציאנים, רומאיים, גלילה, חשמליים, פליסה, פאנלים, מיקדו ועוד. עוד נדבר על כולם כמו שציינתי.

תמיד תוכלו לשאול שאלות בבלוג וילונות זה, אשמח תמיד לעזור ולענות. כבר תחילת שבוע הבא בתקווה שאכתוב יותר לעומק על וילונות מסוימים, עד אז שיהיה לכולם סופ"ש נפלא.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים