הצג גיליון RSS

torvopc

אבטחה ליום יום

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/04/2010 שעה 11:25 (464 צפיות)
אבטחה.

אבטחה הוא דבר נחוץ במדינת ישראל היפה אך מרובת המלחמות. כיום נמצא מאבטחים בכול מקום כמעט. אין יום שלא נראה מאבטחים בכול מקום אפשרי, בקניונים, בתי ספר, גנים, מסעדות ועוד. ישנם המון סוגים של אבטחה והמון סוגי מאבטחים, ישנם מאבטחים שיעמדו בכניסה לבניין, אלו יותר שירותי שמירה, לרוב גם לא נראה אותם עם נשק, ישנם מאבטחים של אבטחת אישים שהם מקצועיים יותר, יוצאי יחידות קרביות, מאבטחים מסוג זה יהיו עם נשק ומקצועיים יותר.

לצערנו מדינת ישראל אינה מדינה שקטה כל כך, להרגיש בטוחים זה דבר חשוב מאוד, ישנו חוק כיום שכל עסק מעל 500 מ"ר בין אם זה מסעדה, מועדון וכו' הם מחויבים להחזיק אבטחה במקום. אפשר להגיד שדברים אלו מקנים לנו יותר שקט גם שהתקופה אינה הכי שקטה מבחינה ביטחונית, דבר אחד אפשר להגיד על חברות אבטחה בישראל וזה שהם מיומנות וישנם את כל סוגי המאבטחים על פי דרישה.

ברוכים הבאים לבלוג אבטחה שלי, אני מקווה שיהיה נעים להגיע הנה. אבטחה כמו שציינתי הוא דבר חשוב במדינתנו, אני לא ממש מצאתי בלוג מסוים שמדבר על אבטחה, אבטחת אישים וכו' ומנסה לעזור לכל אותם אנשים שרוצים שירותי אבטחה כאלו או אחרים, החלטתי ללכת על זה ופתחתי בלוג אבטחה לכל הנושאים שצריך לדעת. ומה לי ולאבטחה? אז אספר קצת עליי...

אני בתור בחור שהיה חייל קרבי בעבר, מייד שסיימתי את השירות הצבאי שלי פניתי לעבודת אבטחה, אומנם זאת לא הייתה אבטחת קניונים או מוסדות חינוך, זאת הייתה סוג עבודה קצת יותר מאתגרת ורצינית. במהלך הזמן התקדמתי במקום עבודתי עד שהגעתי לתפקיד ניהולי אשר סיימתי אותו לפני שנה עקב סיום הלימודים ומעבר למקצוע אחר. אפשר להגיד שעסקתי בזה כ-5 שנים ואני מכיר את כל שירותי אבטחה שניתנים כיום. יש המון לדעת ולהבין לפני שמזמינים מאבטחים אבל עוד נדבר על זה.

כרגע אני לא רוצה להרחיב יותר מידי, אחרי הכול זהו פוסט לפתיחה שמדבר יותר על מה יהיה בבלוג אבטחה זה. לא חסר על מה לכתוב בבלוג אבטחה כזה, תמיד גם תוכלו לשאול כל אשר תרצו לדעת ואשמח לענות לכם. בתקווה שכבר בימים הקרובים אעלה מאמרים על אבטחה וסוגי אבטחה. נראה לי שהמאמר הבא יהיה על אבטחת אישים.

אז נתראה בקרוב, שמרו על עצמכם והיו ערניים. ביי בינתיים.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים