הצג גיליון RSS

soetope

גדרות - מעקות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 11/04/2010 שעה 12:08 (404 צפיות)
מעקות – סורגים.

סורגים הם דבר נפלא, גם מעקות, גדרות ושאר מוצרי המסגרייה. עבודות המתכת כיום הם מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות וחדישות, הטכנולוגיה של העולם אינה מפסיקה להתפתח ורואים כיום סורגים, מעקות ושאר המוצרים בצורות, סגנונות וגוונים רבים. בעבר אולי מעקות, סורגים, גדרות ושערים היו משמשים להגנה, כיום הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית שלנו, לאחרונה אין כמעט מישהו שלוקח סורגים , מעקות, גדרות או כל דבר שקשור בתחום שאינו מתאים לעיצוב הבית ואינו נראה יפה.

שלום לכל אורחי הבלוג הזה. בלוג זה הוא בלוג שידבר על סורגים, מעקות, גדרות, שערים, שערים חשמליים וכל מה שקשור בתחום הזה. כמו שכתבתי למעלה היום הטכנולוגיות מתקדמות, קצב ייצור סורגים או מעקות לדוגמא הוא פשוט מטורף, אפשר להגיד שממש כמו במלחמת חימוש ככה נראות היום המסגריות. הבלוג הזה יעזור לכל מי שרוצה לרכוש לו סורגים, מעקות, גדרות ועוד, מה צריך לדעת, מה כדאי לבחור וכו'. תמיד תוכלו לשאול מה שתרצו כאן ואשמח לענות.

וקצת עליי, אני בן 26, בקרוב מסיים את התואר שלי ובזמן שיש לי אני מתקין סורגים, מעקות ושאר הדברים. אני מאז שסיימתי צבא עוסק בזה, כיום רק שיש לי זמן אני עוזר. אני עושה זאת בחברה מהוותיקות והטובות בתחום והתקנתי סורגים, מעקות, גדרות ועוד כל כך הרבה פעמים וזה ממש נהדר לראות עבודה בסיומה.

לבחור סורגים, גדרות ומעקות בימינו כבר אינו דבר פשוט, ישנם כל כך הרבה סוגים וישנם אפשרויות רבות כמעט בכול תקציב. סורגים כמובן שיגיעו רק ממתכות אך מעקות למשל יכולים להגיע גם מזכוכית וגם מעץ, אומנם במצב כזה מעקות יהיו יותר חלשים אם יגיעו מעץ או זכוכית אך מבחינת עיצוב וטעם הם יכולים להיות מתאימים יותר לבית שלכם. גם גדרות אנו רואים מעץ, גדרות אומנם אמורים להקשות על אורחים בלתי רצויים להיכנס לבית שלכם אך היופי שלהם הוא דבר מוסיף ונדרש.

סורגים כיום משמשים כהגנה הטובה ביותר שניתן למצוא כל עוד לא מדובר באיזה מערכת אזעקה מתקדמת, סורגים שמותקנים נכון הם לא דבר קל לפריצה, על מנת לפרוץ אותם נדרשים כלים אשר מרעישים מה שמוביל את הגנבים למצב בעייתי לפריצה, אחרי הכול בלילה שומעים כמעט כל מה שקורה בחוץ, אני לא רואה מישהו מגיע עם דיסק ומתחיל לחתוך סורגים באמצע הלילה.

בפוסט הבא כבר אכנס יותר לעומק על סורגים, יהיה מעניין. ביי בנתיים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים