הצג גיליון RSS

dontroe

גילוי נזילות - אינסטלטור

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/04/2010 שעה 10:40 (356 צפיות)
אינסטלטור.

אינסטלטור אולי הוא לא המקצוע הנקי בעולם, זה נכון, אינסטלטור אולי הוא לא משהו שאנחנו נזקקים לו כל יום, בכלל אחד הדברים הכי לא נעימים זה להיתקל בבעיות שרק אינסטלטור יכול לפתור. אך ברגע שאנו נזקקים לשירותי אינסטלטור אנו מבינים כמה מקצוע זה הוא בעצם אחד החשובים, זרימת מים תקינה בבית זה דבר חשוב מאוד, מלבד זאת אני בטוח שלהתעורר באמצע הלילה בשלולית או לחזור מהעבודה ולראות בית מוצף זהו לא מחזה מלבב. גילוי נזילות יעזור במצב כזה.

אז נכון שהיום כולם רוצים להיות עורכי דין, רואי חשבון או כלל יושבי המשרדים, את האמת? גם אני. נותר לי עוד חצי שנה לסיים את ההתמחות שלי ואני שם. אך עלינו לזכור שישנם מקצועות שלא לומדים כיום בבתי ספר, אינסטלטור למשל זה משהו שאני לא בטוח בכלל היכן אפשר ללמוד דבר כזה, אני בתור ילד שעבדתי עם אינסטלטור למדתי את זה. משם כבר הדרך להשלמת הכנסה בתור סטודנט הייתה קצרה בתור אינסטלטור, עובדה זאת גרמה לי לעסוק בזה בזמני הפנוי עד שהתחלתי את ההתמחות.

כיום שיש לי מעט זמן פנוי אני רוצה לחזור קצת לעבר, חיפשתי קצת מידע על אינסטלציה או גילוי נזילות ברשת ולא מצאתי שום אינסטלטור או חברה שממש מדברים על העניין. ישנם המון דברים שאר ימנעו מכם לפגוש אינסטלטור בתדירות גבוהה יחסית, המון דרכים לשמור על זרימת המים בבית תקינה ולהימנע מסתימות כאלו ואחרות, ישנם בעיות שמצריכות גילוי נזילות עקב צנרת בלויה, לגבי זה הסיפור הוא שונה. הכי חשוב זה לדעת מה לשאול לפני שמזמינים עבודה וכיצד לבחור את האיש המתאים.

פתחתי את בלוג אינסטלטור זה על מנת לספק את כל הדברים הנ"ל, לענות על שאלות בנושאי אינסטלטור, לעזור להגיע לאיש המתאים, אמין ונכון לאותה עבודה ספציפית, קצת גילוי נזילות וכו. אחד הדברים הראשונים שיש לדעת הוא שאין טעם להיכנס לפאניקה גם אם הבית כולו צף כרגע, אינסטלטור מקצועי זה דבר חשוב, הלחץ רק יכול לגרום לנו להוציא כספים מיותרים וגם לא לקבל את השירות המתאים.

כבר בפוסט הבא אכתוב כיצד לבחור אינסטלטור אמין ומתאים לבעיה שלכם, תתפלאו אך לא כל אינסטלטור מתאים לכל סוג עבודה. נתראה בקרוב.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים