הצג גיליון RSS

zxosa

פרקטים ועיצוב

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/04/2010 שעה 12:57 (425 צפיות)
פרקטים – דקים.

ברוכים הבאים לבלוג פרקטים, דקים, שטיחים, ושאר מוצרי הרצפה זה. בלוג זה הוא בלוג שכל מטרתו היא לעזור לכם לבחור פרקטים, דקים וכו' אשר יתאימו לכם כמה שיותר. זה לא סוד שכיום פרקטים וגם דקים הפכו להיות משהו מאוד מבוקש. כיום כמעט כל משרד שמכבד את עצמו יאבזר את עצמו בפרקטים איכותיים.

לאחרונה (כמה שנים אחרונות) אנו רואים יותר ויותר פרקטים וגם דקים בפתים פרטיים, אם בעבר פרקטים היו לרוב במשרדים, כיום אנשים כבר הבינו שפרקטים הם בעצם משדרים יוקרה ואיכות, כמובן גם נראים מעולה על הרצפה. גם דקים הפכו לדבר נפוץ ביותר וכבר רואים אותם הרבה.

כיום דקים למשל אנו נראה המון בבתים פרטיים מסביב לבריכה, גינות וכו'. אפשר להגיד שהם ממש הצליחו להיכנס יפה לשוק ובצדק. דקים גם יפים, גם נוחים יותר וגם מעודנים יותר, בקיצור דקים פשוט עושים את העבודה טוב יותר.

נראה לי שזהו זמן מצוין להציג את עצמי, שמי ערן, אני מתקין פרקטים, דקים, שטיחים מקיר לקיר וכל מה שקשור בענף הזה. אני עושה זאת בשביל אחת חברות הפרקטים, דקים ושאר אביזרי הרצפה מהמובילות בישראל, אני בתחום כבר 4 שנים ובקרוב אסיים עקב לימודים שמתחילים.

פרקטים הם בין המוצרים הקלים ביותר שניתן לניקוי, להבדיל מרצפות אחרות פרקטים איכותיים אינם קולטים כתמים כל כך מהר. יותר נכון פרקטים אמורים להימנע מזה. ישנם כמה אפשרויות לנקות פרקטים, יותר נכון תהליך מסוים על מנת לשמור על הפרקט ולא לרוץ ישר לחומרים חזקים שיכולים להזיק לפרקטים שלכם.

אני עדיין לא אכנס לכל הפרטים והסוגים של פרקטים בפוסט הזה שהרי פוסט זה אמור לספר מה יהיה בבלוג פרקטים, דקים, שטיחים ושאר אביזרי רצפה אבל אתן לכם טיפים קטנים כיצד לנקות פרקט למינציה:

בתור התחלה עליכם לדעת שפרקט למינציה איכותי אמור להגן על הרצפה מרוב הסוגי כתמים שיש, אפילו מהחזקים בהם. לרוב אנו נפתור את הבעיה עם קצת מים ושפשוף של אותו פרקטים. אני רוצה לציין שאל תנסו לשפשף עם מברשות גסות מידי, ככה תוכלו לפגוע בפרקט. קחו בחשבון שבמקרה והכתמים עדיין שם על פרקטים החדר ואתם רוצים לעבור לחומרים חזקים יותר, נסו אותם בפינת החדר קודם כל, ככה תראו אם פרקטים החדר עמידים בפני החומר. שוב אני מציין, פרקטים איכותיים יסירו כמעט כל לכלוך בקלות.

במאמר הבא כבר אכנס לעומק על דקים, פרקטים ועוד. שווה להמתין.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים