הצג גיליון RSS

דקל שחרור

תעשיית האינטרנט הישראלית מתגברת על המיתון - דקל שחרור

דרג פוסט זה
מי שמביט בדו"ח אפיליקון 2009 האנגלית שנאספו על ידי דובר חברת אפיליקון דקל שחרור מענקיות האונלין בעולם רואה כי דווקא בתקופת המיתון ענקיות האונליין מגייסות ישראליים.
חברת דירוג תעשיית האונליין הבריטית אפיליקון, מפרסמת באמצעות דקל שחרור את נתוני דו"ח דירוג ההייטק באינטרנט בתקופת המיתון.
מהנתונים שמסר דקל שחרור לתקשורת הישראלית עולה כי ישראל היא היחידה שבעת המיתון הנוכחי תעשיית ההייטק האונלייני שלה צמחה, זאת לעומת התכווצות תעשיות השיווק האינטרנטי באינטרנט בארה"ב ואירופה. .
"מבדיקה מקיפה זו, הפכו הישראלים מאז תחילת המיתון 2008-2009 לשחקנים מרכזיים בתעשיית השיווק דרך האינטרנט וישראל היא היחידה שהכפילה את המועסקים בתעשייה זו, לעומת ארה"ב ואירופה שאיבדו עשרות אלפי מועסקים בתעשייה זו", מסר דובר אפיליקון דקל שחרור.
עוד מסר דקל שחרור: "אם בתקופה המקבילה אשתקד עסקו בארה"ב כ- 1.5% מהאוכלוסיה בשיווק ביתי דרך האינטרנט, הרי שבשנה הנוכחית עוסקים בה רק 0.8%.
בישראל, לעומת זאת, צמח שוק השיווק האונלייני מ- 1% המועסקים בו מכלל האוכלוסיה במדינה זו, ל- 2% מכלל האוכלוסיה העוסקת בצורת התפנסות זו".
בישיבה שהתקיימה הנהלת אפיליקון אנגליה ושמסקנותיה הועברו לדקל שחרור מאפיליקון ישראל, עולה כי באירופה שוק השיווק הבינלאומי ה- AFFILIATE משתרך מאחור אחרי ישראל וארה"ב:
בשוודיה מתפרנסים מהתחום בתקופת המיתון רק 0.5% מאוכלוסיית שבדיה, באנגליה עוסקים כעת בתחום רק 0.42% בשיווק אונליין, , בנורווגיה התדרדר המצב ל 0.21% מהמועסקים במדינה בתעשיית השיווק באינטרנט, וצרפת הצטמצמה ל- 0.19% בלבד.
בעקבות הנתונים שהעביר דקל שחרור יגיעו לישראל מאות מנכ"לים של ענקיות האונליין לישראל, כבר ב- 1 ביוני על מנת לגייס עובדים.
"בעולם כולו מופתעים מההצלחה הישראלית דווקא בתקופת מיתון זו. לא האמנו שמדינה כל כך קטנה עם אוכלוסיה כל כך קטנה, תצליח לעקוף את הענק האמריקאי", אומר דקל שחרור דובר אפיליקון , "מסתבר שגם בתקופת המיתון מצליח הראש היהודי לעשות כסף וזה מעניין מאוד מנכ"לים מכל העולם המחפשים פתרונות להחלצות מהתקופה הקשה", מוסיף דקל שחרור
דו"ח נוסף שהופק באפיליקון אנגליה והועבר ונותח על ידיי דקל שחרור עולה כי מאז תחילת המיתון הוכפל מספר המשווקים הישראלים באינטרנט.
"מ-70 אלף ישראלים המשווקים מוצרים דרך האינטרנט עלה מספר הישראלים ל- 140 אלף ישראלים שהם כ- 2% מהאוכלוסיה בארץ" מסביר דקל שחרור.
הנתונים נאספו מענקיות האונליין בעולם, הנהנות משירותיהם של עשרות אלפי ישראלים המשווקים מוצריהם באינטרנט בשיטת ה- AFFILIATE MARKETING.
דקל שחרור מסר כי ישראל אף עברה את ארה"ב באחוז המשווקים דרך האינטרנט, כאשר 1% מהאמריקאים משווקים בתקופת המיתון הנוכחי דרך האינטרנט לעומת - 2% מאוכלוסיית ישראל בתקופה קשה זו. למרות המיתון :
כאמור מסר דקל שחרור כי ב- 1 ביוני יגיעו מנכ"לי חברות האונליין הגדולות בעולם על מנת לצוד את המשווקים הישראלים, בין ענקיות האונליין מהן נאספו הנתונים על הישראלים ושמנכליהם יגיעו לכנס בארץ :
com.partygaming clickbank.com ,888.com
, Zanox.com Azoogle.com , neverblue.com

באפיליקון אנגליה הסבירו לדובר אפיליקון ישראל מסבירים כי הגידול הדרמטי בישראל של משווקים דרך האינטרנט, נובע מחיפוש פתרונות של מפוטרי ההייטק הישראלים,
המסתברים כיצירתיים יותר ממפוטרי ההייטק בעולם בעולם.
"מבדיקת אפיליקון עולה כי המשווקים הישראלים מצליחים להביא יותר גולשים ומשתמשים דרך האינטרנט לאתרי ענקיות האונליין, עושים יותר כסף לחברות הללו ועל כן הם מבוקשים יותר מהאמריקאים והאירופאים", מנתח דקל שחרור.
"בשל הצלחת המשווקים הישראלים דרך האינטרנט בתקופת המיתון מול שאר משווקי העולם, יגיעו בתחילת החודש הבא מנכ"לי, ענקיות האונליין בעולם לכנס בישראל לאירפורט סיטי בו "יצודו" החברות את המשווקים הישראליים ויציעו להם תנאים טובים יותר מאשר לעמיתיהם בעולם" אומר דקל שחרור.
"פרופיל עובד ההייטק המפוטר הישראלי אינו דומה כלל לפרופיל האמריקאי וזה הישראלי מעדיף ליזום"., קובע דקל שחרור.
"עקב הביקוש של ענקיות אונליין מהעולם, הרואות דווקא בתקופת המיתון את כמות הכסף שהמשווק הישראלי מייצר עבורם, התבקשנו לייצר מצב בו הם יוכלו לגייס משווקים ישראלים. "העולם מגיע לכאן בעשרות מטוסים", מתגאה דקל שחרור, "לכן, ב- 1 ביוני ינחתו בישראל עשרות מטוסים מארה"ב, אירופה, המזרח הרחוק אוסטרליה ודרום אפריקה במטוסים ובהם מאות מנכ"לים שמבקשים לפגוש את המשווקים הישראלים. המפגש יערך מה1-2 ביוני באירפורט סיטי, ושם ינסו חברות האונליין מהעולם לפתות עשרות אלפי הישראלים לשווק את מוצריהם דרך האינטרנט". מוסיף דקל שחרור.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים