הצג גיליון RSS

kobinor

מעקות - גדרות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/04/2010 שעה 12:39 (434 צפיות)
מעקות – סורגים.

מעקות כמו כן סורגים הם דבר נפלא, במדינת ישראל הקטנה והמתקדמת אפשר למצוא כיום מעקות וגם סורגים מכל הסוגים והמינים, עוד נדבר על זה בהמשך. לא רק מעקות וסורגים מיוצרים ככה היום, אפשר להגיד את זה גם על גדרות, שערים, שערים חשמליים ושאר אביזרי המסגרייה. התחרות היא לא קטנה, האיכות בסופו של יום מנצחת. אם תשאלו אותי בחירת מעקות, סורגים, גדרות או כל דבר אחר שקשור בתחום, בסופו של יום יוכרע ע"י איכות, יופי וכמובן מחיר.

ברוכים הבאים לבלוג סורגים, מעקות ועוד. בלוג זה הוא הבלוג הראשון שלי, חשבתי על מה לכתוב ואין כמו לכתוב על הדברים שאנו אוהבים, אכניס כאן מלבד סורגים, מעקות ודברים מקצועיים עוד דברים קטנים על החיים אך לרוב אכתוב על המקצוע. שמי קובי ואני בן 25, לפני הצבא עבדתי כמתקין סורגים, מעקות, גדרות ושערים בחברה מהמובילות בתחום, לאחר הצבא המשכתי לעסוק בזה, אני אוהב סוגרים וגם מעקות בעיקר להתקנה. כיום אני עומד לסיים את התואר שלי ומשם הכול פתוח.

למי שלא יודע כיום סורגים וגם מעקות הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, כמובן שבראש ובראשונה תפקידם להגן. סורגים למשל ימנעו מאורחים בלתי רצויים להיכנס אלינו הביתה, בנוסף הם גם ימנעו נפילות ילדים, על כן יש לוודא שהתקנת סורגים שבוצעה היא מקצועית וחזקה, אף אחד לא רוצה לחשוב שיש לו הגנה לבית אך בעצם יש לו מפגע בטיחותי עם סורגים שיכולים ליפול כל רגע. מלבד זאת סורגים יבואו אך ורק בסוגי מתכות למיניהם, בניגוד למעקות שיכולים להגיע גם מעקות עץ וגם זכוכית.

מעקות כמו שאמרנו לא יגיעו רק בסוגי מתכות, כל אחד והטעם שלו. מה שכן מעקות מסוגי מתכות יהיו חזקים יותר, לרוב נראה מעקות בחדרי מדרגות, אך מעקות מעוצבים נראה בבית פרטיים בחיבור בין הקומה הראשונה לשנייה במדרגות וכו'. יש לציין שמעקות אמורים למנוע נפילות ולהגן עלינו, אך מעקות גם צריכים להשתלב יפה עם עיצוב הבית ולכן אין פשרות על עיצוב מעקות, ישנם כל כך הרבה סוגים ומינים בדיוק כמו שיש גם בסורגים.

עוד אכתוב כאן רבות על מעקות, סורגים ועוד, יש למה להמתין, אכתוב בפעם הבאה על איכות סורגים, אולי גם על איכויות מעקות.

שיהיה לכולנו המשך שבוע טוב, ניפגש בקרוב.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים