הצג גיליון RSS

bolisda

מנעולן ועוד.

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/04/2010 שעה 14:44 (360 צפיות)
מנעולן – פורץ מנעולים.

מנעולן זה משהו שקרובת משפתחי נאלצה להזמין לפני שבוע. לא ממש ידעתי שהיא הייתה תקועה מחוץ לבית שלה, לקח לה זמן למצוא פורץ מנעולים אמין וטוב שיבוא לבצע את העבודה, אבל היא בניגוד לאחרים לקחה את הזמן והסבלנות ולא כל אחד יכול לנסות ולסבן אותה. לאחר כמה ימים היא סיפרה לי על המקרה ועל מנעולן זה או אחר שניסו קצת לסובב אותה, פורץ מנעולים טוב ואמין לא יעשה דברים מסוג זה, במקרה הזה הזמנת פורץ מנעולים הייתה טובה אך רבים המקרים אשר מנעולן זה או אחר רק גורמים יותר נזק מתועלת, והמחיר...

זאת בדיוק הסיבה שגרמה לי לפתוח בלוג מנעולן, בלוג שכמובן ידבר על פורץ מנעולים, פריצת מנעולים, מה צריך לעשות לפני שאנו מזמינים פורץ מנעולים, איזה מנעולן יתאים לנו ועוד. מלבד זאת אני עדיין מתלבט אם לכתוב על דרכים לפרוץ מנעולים פשוטים, בכללי ולא לעומק, אחרי הכול אני לא רוצה לגדל כאן פורץ מנעולים זה או אחר שלא ממש חוקיים.

מנעולן הוא מישהו שמתקין דלתות ומתעסק בשאר עבודות המנעולים, פורץ מנעולים הוא אותו אחד שיגיע לבצע פריצת מנעולים בבית שלכם במקרה שנתקעתם מחוץ לדלת, לפרוץ לכם את דלת הרכב ועוד. זה לא סותר, פורץ מנעולים יכול להיות מנעולן וההפך, רק זה הוא ההבדל הדק במילים מקצועיות. בכול מצב יבינו אתכם אם תשתמשו במונח מנעולים או פורץ מנעולים במקרה שתתקשרו לאחת החברות.

זה נראה לי כמו זמן טוב להציג את עצמי, שמי יוסי, אני כיום כבר רו"ח אך עד לפני 3 שנים הייתי פורץ מנעולים של קריאות חירום בעיקר, עבדתי באחת החברות המובילות בתחום ואצל מנעולן מקצועי ואמין מאוד. מאז שהתחלתי ללמוד כבר יותר עשיתי זאת בלילות, שסיימתי ללמוד החלפתי מקצוע. אם תשאלו אותי פריצת מנעולים זה עסק פשוט כייף. בתור פורץ מנעולים תמיד היו קורים דברים חדשים ומעניינים, בקיצור להיות מנעולן גם דורש ידע מקצועי וגם אהבה למקצוע.

אני חושב שסיכמתי בערך מי אני, מתי הייתי פורץ מנעולים ומה יהיה בבלוג מנעולן זה, לגבי ההמשך אני בטוח שיהיה מעניין, אחת מטרות בלוג מנעולן זה היא לעזור לכם להימנע מהזמנת מנעולן שאינו מקצועי ואמין וכבר בפוסט הבא אכתוב כיצד. ביי בינתיים ושיהיה שבוע נפלא.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים