הצג גיליון RSS

goldert

שלטים לעסק

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/04/2010 שעה 16:21 (409 צפיות)
שלטים.

שלום לכל גולשי הבלוג הזה, אם הגעתם הנה זה סימן שחיפשתם קצת מידה על שלטים ברשת. גם לי זה קרה לא מזמן שרציתי לקרוא קצת מה כותבים על שלטים, שלטי חוצות, שלטים מוארים וכל מיני סוגי שלטים שקיימים, נחשו מה גיליתי? שאין מספיק חומר על שלטים, בטח לא בפרוט כמו על שלטים מוארים למשל. בתור אחד שעוסק בעיצוב שלטים מייד החלטתי שהגיע הזמן לכתוב קצת על שלטים ברשת, היום זה יוצא לפועל, החלטתי ללכת על בלוג שלטים לכל מה שקשור בתחום.

שמי יואב ואני בן 25, עיצוב היה משהו שתמיד אהבתי, עיצוב שלטים הוא משהו שגם מכניס פאן שיווקי וזה עשה את המקצוע שלי לכייף יותר. אני עובד בחברה מהמובילות בתחום שלטים,ישנם שלטים שקל לעצב, וישנם שלטים מסובכים כגון שלטי חוצות שצמריך לחשוב על המון דברים בכדי שהשלט יפיק את המקסימום מטרה שהוא צריך.(לרוב על שלטי חוצות זה מיתוג).

ובכלל בטוח ישנם אנשים שחושבים מדוע לפתוח בלוג שלטים? מה הם צריכים לדעת על שלטים מוארים, שלטים לרכבים, שלטי חוצות או שלטי פח? את מי זה מעניין? אז זהו, שבראש ובראשונה זה אמור לעניין את אלו שרוצים שלטים לעסק החדש שלהם, או שלטים חדשים לעסק שלהם. אלו רוצים לפרסם את עצמם ובכלל בואו רגע נעצור ונחשוב על יום ללא שלטים, ללא שלטי הכוונה לא נדע כיצד להגיע ממקום למקום, איזה יציאה היא הבאה בכביש המהיר, פתאום לא נמצא חנויות כי אין שלט למעלה, לא נראה היכן הדרך למעלית בקניון וכמובן יראה הכול ריק משיווק ושומם. בקיצור נראה לי ששלטים נוגעים לכולם.

ישנם המון סוגי שלטים, שלטים מוארים, שלטי חוצות, שלטים לרכבים, שלטי פח, שלטי תלת מימד, שלטי בד, שלטים דו מימדים ועוד, על כל אלו ואחרים נדבר יותר בפרוט כאן, ננסה להסביר מה יתאים לכל סוג של פרסום, כיצד כדאי לבנות את העיצוב של השלטים, מה צריך לקחת בחשבון ועוד, תמיד אפשר לשאול שאלות על שלטים ואשמח לענות.

נראה לי שזה מספיק על שלטים להיום, זהו מאמר שאמור להסביר על מה יהיה כאן ולא מעבר, קצת גלשתי אבל זה פשוט כייף. כבר בפעם הבאה אשתדל לכתוב לעומק על שלטי חוצות או שלטים מוארים, אלו סוגי השלטים שאני יותר אוהב.

אז להתראות בינתיים.
בברכה יואב.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים