הצג גיליון RSS

Dr.o7

משחקים ברשת

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 20/04/2010 שעה 19:45 (1252 צפיות)
משחקים

המון ילדים מבלים את רוב זמנם מול המחשב ישנם ילדים פחות וישנם יותר , המחשב הוא מוצר בו נעשה שימוש ברוב העולם בעיקר ע"י ילדים מכיוון שהם משחקים בכל מיני משחקים ברשת או משחקים שנקנו בחניות של ציוד משרדי בדרך כלל שם מוכרים את משחקי המחשב הפופולאריים בשוק . תוך כדי המשחק הילד לומד כלים לחיים ומיישם אותם מחוץ לביתו ובחיים בכלל , אומנם יש משחקי הגנה כמו התמודדות עם עברייני חוץ אך עדיין ישנם משחקים המלמדים אותיות בעברית או באנגלית , חשבון , גיאוגרפיה , מדעים וכל מקצועות הנלמדים בבתי הספר , תוך כדי המשחקים כך גם הילד נהנה ומשכיל וגם ההורים מרוצים משיטת הלמידה והנאה של המשחקים.
ב"עולם המשחקים" קיימים המון תחרויות בין חברות המשחקים , כל חברה מעוניינת שהמשחקים שהיא יוצרת ובונה היו הכי טובים בשוק והמובילים בשוק מצד כל הצרכים , אך כמו כל דבר בחיינו ישנם עליות וישנם ירידות . כאשר משווק ויוצא לאור משחק אחד לשוק רוב הילדים ממהרים לקנות אותו ולהשיג אותו , גם אם כיסנו לא מאפשר זאת הילדים "ישברו" את קופות החיסכון בחדרם ויצאו לקנות את המשחק . אצל הילדים הילד הראשון שרוכש לעצמו את המשחקים הכי שווים הוא ה"שווה" והמקובל בחברתם , לא רק הילד הופך למקובל אלא גם המשחקים עצמם , שיחת היום יום אצל הילדים תהיה מבוססת על אותו משחק שמשמש כ"להיט" באותה התקופה כמו שאמרנו עד הירידה הבאה והעלייה החדשה של משחק אחר ממש כמו גלגל המזל של אותה חברה המשווקת את מוצרה בצורה הטובה ביותר.
משחקים ברשת במחשב נמצאים כמעט בכל מקום במידה ואין לילד אפשרות לרכוש את המשחק מחנות המשחקים הקרובה ישנו פתרון אחר כמו לשחק במשחקי הרשת שבאינטרנט המוצאים כיום כמעט בכל אתר כללי כמו : "נענע" "וואלה" וכו' שם יש אפליקציה של "משחקים" והילד נהנה מלשחק במשחקים המוצאים באינטרנט לכולם , כיום פתוחים לכולם אתרי משחקים גדולים מאוד בעלי מאות משחקי רשת שרוב הילדים מבלים שם את זמנם הפנוי ונהנים מהם .
ישנם המון ביקורות טובות על משחקים במחשב , המון הורים מרוצים מין התענוג שהילד לא הולך ומבלה בחוץ ב"רחוב המסוכן " לגילו אלא יושב לידם בבית , תחת עיניהם , בהשגחתם ונחשף לידע וכלים רבים לחיים , אפילו משחק פשוט שמלמד לבנות בית וירטואלי עם משפחה וירטואלית נותן כלי לילד להמשך החיים , בניית משפחה עתידית . בנוסף ישנם משחקים לימודיים המלמדים ועוזרים לילדים ללמוד ולהכין את עצמם לבית הספר ששם עליהם להפגין את המידע שרכשו במהלך השנים , כן תתפלאו משחקים מכשירים את הילדים לקראת בואם למערכת החינוך בשנה הראשונה ללימודיהם
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של tal_biton
    מחפש משחקים ברשת?
    עודכן ב: 18/03/2012 בשעה 14:45 על ידי Dr.o7


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים