הצג גיליון RSS

misforb

אבטחה ביום יום

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/04/2010 שעה 11:52 (451 צפיות)
אבטחה.

כולנו רוצים להרגיש בטוחים יום יום, שאנו נכנסים לקניונים אם לא נראה אבטחה נחשוש מעט, אפילו שכיום אין דבר כזה בארצנו, אנו רוצים לדעת שהבית שלנו קיבל אבטחה מקסימאלית ככול שניתן, אצל חלקנו תספיק דלת של פלדלת, אצל אחרים מערכות אבטחה ומיגון מתקדמות הכוללות מצלמות ואפילו שומרים בחלק מהמקרים, שרים ואנשים חשובים בממשלה רוצים להרגיש שיש סביבם אבטחה 24 שעות, עושים זאת בדר"כ ע"י אבטחת אישים ועוד.

בישראל הצורך להרגיש מאובטח הוא צורך פשוט נדרש, מאז שאנחנו זוכרים את עצמנו אבטחה תמיד הייתה סביבנו, זה לא חשוב אם מדובר על מאבטחים, חיילים, שוטרים ועוד. מדינת ישראל הוא לא מקום שאפשר לקרוא לו שקט, לצערנו גם אם תקופה מסוימת יש שקט יחסי עדין תמיד נהיה ערניים לכל מה שקורה סביבנו, ישראל שלנו מדינה שלצערנו מנוסה במלחמות ופעולות טרור, דבר זה מביא אותנו למצב שתמיד נראה אבטחה זו או אחרת סביבנו במיוחד במקומות ציבוריים.

בכלל במדינת ישראל ישנו חוק שכל מקום בילוי בין אם זה פאב, מסעדה או כל דבר אחר שגודלו מעל 500 מ"ר, המקום מחויב להעסיק אבטחה, לא סתם יצאו חוקים כאלו במדינתנו, מקומות הומי אדם ללא אבטחה יכולים להיות מוקד מרכזי לפעילות פח"ע. גם במגרשי כדורגל נראה אבטחה שמצד אחד שומרת על סדר הצופים, מצד שני מספקת אבטחה לכל המתחם על מנת למנוע פעילות עוינת זו או אחרת.

ישנם אנשים רבים אשר נזקקים לשירותי אבטחת אישים, שרים בכירים בממשלה תמיד יהיה מוקפים ע"י אבטחה. אבטחה זו נקראת אבטחת אישים, מאבטחים אלו מאומנים ומקצועיים מאוד. תפקידם להגן על האישיות שעליה הם שומרים בכול מצב. ישנם גם אנשים פרטיים ששוכרים שירותי אבטחה לבית שלהם או אבטחת אישים לעצמם, אנשים יודעים שיש להם אויבים כאלו ואחרים ורוצים להגן על עצמם.

אבטחה לא פוסחת גם על מוסדות חינוך, הדבר החשוב ביותר לכל אחד מאיתנו זה הילדים שלו, אף אחד לא רוצה לשלוח את הילדים שלו למקום ללא אבטחה, היום לכל מוסד חינוך בין אם מדובר בגן ילדים, בתי ספר, הפעלות מטעם מערכת החינוך וכו', זה מקום שתראו שם תמיד אבטחה.

לצערנו הגענו למצב שאין יום שלא נראה אבטחה מסוג זה או אחר, אם לא בבתי ספר של הילדים אז בקניון, אם לא ליד אישיות זו או אחרת אז בכניסה למסעדה, בפאב או בכול מקום אחר. אבטחה הפכה להיות חלק מחיינו ודבר בלתי נפרד מהמדינה היפה שלנו.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים