הצג גיליון RSS

gdemak

גדרות איכותיים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/04/2010 שעה 13:47 (327 צפיות)
מעקות – גדרות.

מעקות וגם גדרות הם דברים נפוצים בכול בניין. אין כמעט בניין או בית פרטי שלא נראה במדרגות שלו מעקות, גם מחוץ לבניין או לבית ישנם גדרות שיקיפו את המתחם, גינה או כל אזור שרוצים להפריד. בבתים פרטיים בימינו לא מפספסים עיצובים של מעקות וגם של גדרות והתחום הופך מיום ליום להיות תחרותי ועיצובי יותר. הדרישה למעקות מעוצבים בבתים פרטיים היא פשוט עצומה, כמו כך גדרות, סורגים, שערים ושאר הדברים כיום מתוכננים בעיצובים וגוונים רבים. בגדול כל המוצרים האלו שמיוצרים במסגרייה אלו דברים שנועדו בראש ובראשונה להגנה.

העולם שלנו אינו מפסיק לעצור, מיום ליום אנו מתפתחים טכנולוגית יותר ויותר. עברו הימים שנראה מעקות ברזל פשוטים בבית פרטי בחיבור שבית הקומה הראשונה לשנייה, כיום ישנם מעקות בשלל צורות. הטכנולוגיה שאינה מפסיקה להתפתח מכניסה אלמנט ייצור בר יכולת גם מבחינת כמותית וגם מבחינה עיצובית. גדרות בעבר אולי נועדו רק לשמור על הכלב שלכם, למנוע מגורמים עוינים להיכנס וכו', היום כל גדר שנראה תראה מעוצבת ומתאימה לבית, כל אחד לפי הטעם שלו כמובן.

על מעקות אפשר להגיד שהם באים בשלל חומרים, ישנם מעקות עץ, מעקות זכוכית, מעקות מסוגי מתכות וכו'. כחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית אנו ניקח בחשבון את תכנון מעקות הבית. ישנם מעקות שפשוט מוסיפים לבית פאן מיוחד, תחשבו מה אתם הייתם רוצים לראות בבית שלכם, מעקות ברזל ישנות ללא עיצוב מיוחד? או אולי מעקות יפים שנותנים יוקרה ואיכות?

לגבי גדרות אני יכול להגיד שהסיפור הוא קצת שונה. האם אנחנו רוצים לשמור את הבית שלנו ממוגן מכל אדם? האם אנו רוצים גדרות גבוהים עם מצלמות מסביב? או שאולי אנחנו רק רוצים לשמור שהכלב לא יברח? אולי אנחנו רוצים גדרות ליופי, או שאלו שאפשר ליצור צמחייה מעליהם? גדרות יכולים לבוא בשלל צורות, כל אחד והצורך שלו, כל אחד והטעם שלו. כמובן שיש לקחת בחשבון תקציב, מטרות ועיצוב.

מסגריה היום כבר לא עבודה פשוטה, מסגריות רציניות יותר שמייצרות גדרות מעוצבים, מעקות מעוצבים, סורגים בשלל גוונים, שערים חשמליים ועוד, אלו מסגריות שמפעילות מכונות עם מחשוב לא פשוט. חלק מהמסגריות אפילו מעסיקות מהנדסים על מנת לייצר ללקוח מעקות שלא ראה בשום מקום אחר, גדרות ביופי מיוחד, סורגים ושערים שישמרו על הבית מכל פורץ. נגמרו להם הימים שהל היה כמעט ידני.

בפוסט הבא אכתוב על סורגים לעומק העניין, מה צריך לדעת לפני שרוכשים, אלו דגשים חשוב לשים לב, מדוע להזמין התקנה מקצועית וכו'. ניפגש שוב בקרוב.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים