הצג גיליון RSS

colias

אינסטלטור - אינסטלציה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/04/2010 שעה 19:28 (430 צפיות)
אינסטלטור.

ישנם מקרים רבים בהם אני פוגשים בעלי מקצוע, לרוב מקרים אלו לא יהיו ממש נעימים, אינסטלטור למשל אנו נזמין שנגלה נזילה, שהבית שלנו יוצף או כל דבר מרגיז אחר. כנ"ל לגבי שאר בעלי המקצוע. קחו לדוגמא מנעולן, נקרא לו מתי שנתקע מחוץ לדלת, בקיצור להזמין בעל מקצוע זה אומר להיפרד מכמה שקלים, לקבל כאב ראש מי אמין ומי לא ועוד. לא פעם יצא שאנשים חיפשו אינסטלטור, לאחר שמצאו אינסטלטור שנתן להם הצעת מחיר נמוכה בטלפון, כאבר הגיע אותו אינסטלטור הוא טען שהבעיה חמורה ממה שנראה והופ קפץ המחיר.

פתחתי את בלוג אינסטלטור זה בכדי לנסות לעזור לכם להימנע מכל אינסטלטור שינסה לעשות לכם מה שלא צריך. נכון, עבודת חירום בלילה אמורה לעלות יותר, השאלה כמה יותר. אף אחד לא רוצה ששום אינסטלטור ינצל את המצב שהבית כרגע מוצף ואין יותר מידי ברירות. מלבד זאת אלמד אתכם כיצד לשמור על הצנרות שלכם, מה לעשות ולא לעשות, כיצד להתנהג בזמן חירום ועוד. כמובן שכל זה לא יקח יום אחד, כמו בכול מקצוע גם כל מה שקשור אל אינסטלטור קצת יותר מסובך ממה שזה נראה.

בתור התחלה, אם פתאום קמתם באמצע הלילה וגיליתם שלולית באמצע הבית, או שהגעתם הביתה וראיתם שהבית שלכם לא מבייש שום בריכת שחייה אולימפית הדבר הראשון והכי חשוב שעליכם לעשות הוא לסגור את הברז הראשי (שיבר) על מנת לעצור את זרימת המים. מכאן כבר אין טעם להיכנס לפאניקה, זה ממש לא יעזור. על מנת למצוא אינסטלטור מתאים עליכם להיות רגועים. לחץ יכול לגרום לכם להביא אינסטלטור שאינו מתאים.

נכון עם כמה שזה מבאס, עליכם לקחת 10 דקות ולחפש מישהו שיכול להמליץ לכם על אינסטלטור מקצועי, אין חכם כבעל ניסיון. לא מצאתם? לא נורא, מכאן כבר יש לכם כמה אופציות. הטובה בניהם זה פשוט האינטרנט. ישנם אתרים רבים של בעלי מקצוע, שם תוכלו למצוא אינסטלטור, יותר נכון הרבה, לקרוא מה כתוב עליהם ועוד. לא מכירים אתר כזה? היכנסו לגוגל, הקלידו אינסטלטור והנה אלפים נפתחו.

הרימו את הטלפון, התקשרו ליותר מאינסטלטור אחד. דברו עם כל אינסטלטור שיראה לכם, קראו באתר מה השירותים שלו וחפשו המלצות. תארו לאותו אינסטלטור שאתם מדברים איתו את הבעיה, קחו הצעות מחיר ובחרו את האחד שישמע לכם המקצועי ביותר. אם אותו אינסטלטור הגיע והמחיר קפץ פי כמה פשוט אמרו לו להתראות בנימוס ועברו לבא.

בהצלחה. ביי בינתיים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים