הצג גיליון RSS

שלטים ועבודה.

שלטים ועבודה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/04/2010 שעה 09:22 (475 צפיות)
סוגי שלטים.

ישנם כמה סוגי שלטים מרכזיים שרוב ההזמנות מתרכזות לסוגים אלו. לא תמיד קל לבחור שלטים, יש המון סוגים של שלטים ולכן החלטתי לכתוב כאן על סוגי השלטים היותר נפוצים בשוק. אני בטוח שכל אחד מכם נתקל בשלטים אלו, אכתוב בקצרה על כל סוג ומה המטרות שלו. אני מקוו שמידע זה יעזור לכל מי שרוצה לקנות שלטים כאלו ואחרים בקרוב.

שלטים פח – שלטים אלו הם שלטים שבדר"כ נראה באתרי בנייה, על חנויות ועוד, שלטים אלו הם בעצם פח אלומיניום אשר עליו אפשר להדביק מדבקה ולהחליפה במקרה הצורך. שלטים אלו חזקים ועמידים בדרך כלל.

שלטי חוצות – אלו סוגי השלטים שאני יותר אוהב, שלטים אלו לרוב פרסומיים ונראה אותם גדולים ומפוזרים בכול הארץ. לרוב נראה עליהם את החברות הגדולות שישנם בשוק. אלו שלטים שהפכו חלק בלתי נפרד בתהליך מיתוג של עסק.

שלטי הכוונה – שלטים אלו הם שלטים שבלעדיהם לא נשרוד אפילו יום אחד בכבישים, לא נמצא את הדרכים ולא נדע מה היא היציאה הבאה בכביש המהיר. כמו שמם כך הם, אותם שלטים שכתוב עליהם "היציאה הבאה היא תל אביב" או " פנה ימינה להיכנס לכביש המהיר". שלטים אלו מכוונים אותנו, עוזרים לנו בדרכים ובין השלטים החשובים ביותר.

שילוט פנים – שלטים שנראה קניונים, לובי של בניינים, חדרי מדרגות, הכוונה למעליות בקיצור שלטים קטנים שישדרו על אותו עיצוב לכל אורך הבניין בכול הקומות.

שלטים מוארים – שלטים אלו הם בעצם ארגזי תאורה, אפשר לראות אותם מעל מועדונים, מסעדות, עסקים ועוד. שלטים אלו מאוד נפוצים בתל אביב למשל, רחובות כמו אלנבי בלילה מלאים שלטים מוארים, האמת? זה פשוט עושה את הרחוב יפה ומואר. בתור המלצה אני אוסיף שכדאי להזמין שלטים איכותיים שמזמינים שלטים מוארים. יש בהם כמה אלמנטים ואנו רוצים אותם עובדים ויציבים.

שלטים דו מימדים – שלטי מדבקה אשר מודבקים מעל חנויות, על ויטרינות, רכבים ועוד. שלטים אלו נפוצים מאוד, הם פשוטים להכנה והדבקה.

שלטים ורכבים – שלטים אלו בדר"כ יפרסמו את שם החברה, נוכל לראות אותם על משאיות "בדרך עוד לקוח מרוצה" או " הובלות יוסי" וכו'. מתאים לחברות שהרכבים שלהם נעים הרבה, עוד סוג פרסום.

אני מקווה שעזרתי לכם ובפעם הבאה שתרצו להזמין שלטים תדעו על מה מדובר, תוכלו לשאול מה שתרצו ואשמח לענות. אני רוצה לציין שישנם עוד סוגי שלטים אך אלו המרכזיים. נתראה בפוסט הבא, כאן בבלוג שלטים.
תגיות: שלטים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים