הצג גיליון RSS

reyapr

מנעולן וחיי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/04/2010 שעה 08:41 (496 צפיות)
מנעולן.

אם כבר הגעתם הנה אז כנראה שחיפשתם מידע על מנעולן, אני מקווה שיום אחד בלוג זה יהפוך למקום חשוב מאוד שבאמת ייתן פתרונות רבים לכל מי שרצה להזמין מנעולן, ללמוד מנעולנות או בכלל לדעת על התחום הנ"ל. כמובן שעל מנת שמקום זה יהפוך לגדול עלי לכתוב המון ולהקיף את כל מה שקשור בתחום, זה אומנם לא יקח יום או יומיים אבל יש לי זמן וסבלנות לכתוב כל מה שקשור אל מנעולן.

אחת הסיבות המרכזיות שהחלטתי לפתוח בלוג מנעולן היא שלא פעם יצא לי להגיע לקריאה, לאחר שהגעתי מייד פתחו בשאלה " גם אתה הולך להרים את המחיר פי כמה כמו הקודם?", אז קודם כל טוב מאוד שהקודם הלך, אין שום מנעולן או בעל מקצוע שפתאום מנצל את המקרה חירום ומגיע לו לקבל את העבודה. דבר שני במקום כזה תוכלו לקבל עזר רב כיצד למצוא מנעולן מתאים, לפעמים למצוא מנעולן מקצועי להיות לא פשוט.

ולגביי? אני כבר לא מנעולן, אני כבר עושה התמחות של מקצוע אחר כחצי שנה, לכן בלוג מנעולן זה הוא לא בלוג של מישהו שמחר יגיע לטפל בבעיה שלכם, אך שוב, יעזור לכם למצוא את הפיתרון מהר יותר. בעבר עבדתי כשכיר בחברה עד שסיימתי ללמוד והחלפתי מקצוע, האמת כייף להיות מנעולן, כל יום משהו חדש.

מנעולן הוא מקצוע מסובך, גם אם ממש נרצה זה עדיין לא אומר שנוכל לקום בוקר אחד, לקחת החלטה שהנה אני רוצה להיות מנעולן מקצועי וזהו לצאת לדרך. הסיטואציה שישנם כל כך הרבה סוגי מנעולים/צילינדרים, כספות, דלתות, רכבים וכו', מצריכה מקצועיות וניסיון מכל מנעולן שרוצה להתברג טוב בתחום. אך זאת לא הסיבה היחידה שלא נוכל להחליט בבוקר אחד שהנה אני רוצה להיות מנעולן ובערב כבר נתחיל לפרסם, בכדי להיות מנעולן מוסמך יש לעבור קורס המסמיך אותנו לאחר שבסיומו נעבור מבחן מקיף, לאחר מכן לקבל את אישור רשויות החוק של מדינת ישראל.

נשמע קצת מסובך נכון? אני מברך על היוזמה שלא כל אחד יכול להיות מנעולן, לפני המקצועיות ופריצת המנעול המינימום שאפשר לספק לנו שאכן אותו מנעולן נבדק ע"י הרשויות והוא בן אדם שמתאים לעסוק בעבודה כל כך זהירה שהרי אחרי הכול מדובר במיגון הבית שלנו. בעבר קרו מקרים שפורצים הזמינו מנעולן על מנת לפרץ לבית לא שלהם, כיום כמעט ואין את זה שהרי כל מנעולן בודק תחילה את תעודת הזהות של הלקוח.

בעתיד (הקרוב מעוד) כבר אכתוב על תחומים שונים של מנעולן כיצד לאתר מנעולן מקצועי, מה כדאי לשאול מנעולן לפני תחילת העבודה ומה בשיחת טלפון ועוד. ניפגש שוב בקרוב.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים