הצג גיליון RSS

fopiero

התקנת פרקטים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/04/2010 שעה 09:50 (411 צפיות)
פרקטים ומתקין.

שלום לכם, אני ליאן. בחורה תל אביבית חביבה שרוצה בלוג כבר תקופה. היום הגיע היום, אני יושבת ביום העצמאות, אחרי הבילוי של אתמול בלילה, ארוחת הצהרים שכללה בשרים על האש הגעתי הביתה והחלטתי לפתוח את הבלוג המדובר. פרקטים זה שם הרשומה הראשונה שלי ומייד תבינו מדוע אך לפני זה אני רוצה להוסיף על עצמי שאני סטודנטית, בת 25 בקרוב מאוד מסיימת את התואר הראשון שלי. לגבי השני? כבר נראה. כרגע זה מספיק מידע על עצמי.

ונתקדם – פרקטים, מדוע דווקא זה? כי זה הסיפור שהעסיק אותי בחודש האחרון. על מה נכתוב אם לא על דברים שקורים לנו? חלקם טובים יותר, חלקם מצחיקים יותר, חלקם מעצבנים יותר וכו'. במקרה זה פרקטים הוא סיפור עם סוף שעוד לא ממש ידוע, הכול התחיל שרציתי לעשות פרקטים בדירה שלי, זה פשוט נראה נפלא על הרצפה, אם תשאלו אותי פרקטים זה הדבר היפה ביותר לרצפה, אבל טעם הוא טעם וזה הטעם שלי.

חשבתי שלבחור פרקטים זה משהו קל, נדהמתי לגלות כמה סוגים, גוונים וצבעים ישנם. כל כך הרבה שלא ידעתי מאיפה להתחיל, לקח לי קצת זמן ואני בתור אחת שלוקח לה זמן לבחור בגדים בחנות, תעשו לבד את החשבון שלכם כמה זמן לקח לי לבחור פרקטים שיתאימו לבית שלי. רציתי פרקטים איכותיים ויפים, בחרתי כאלו והמתנתי ליום ההתקנה. כל כך רציתי לסיים עם זה כבר ושהגיע היום הכול היה ארוז, רצפה ריקה, קיבצתי את הכול בחדר אחד והגיע לו המתקין פרקטים.

מהרגע שנפתחה הדלת והמתקין פרקטים נכנס אליי לדירה פשוט הוקסמתי, מכירים את זה שאתם רוצים כל כך לסיים עם משהו שנמשך, פתאום אתם לא רוצים שזה יסתיים? מתקין פרקטים בעל מראה מעולה, חיוך כובש, הוא ועוד פועל אחד הגיעו לדירה שלי. כמובן שהיה בוקר והצעתי לבחורים קפה, המתקין פרקטים חייך, אמר תודה בנימוס וניגש לתחילת העבודה. במצב כזה תמיד מתפתחת שיחה, היתה לנו שיחה של כמה שעות. הזמן שהוא עבד על ההתקנת פרקטים. שיחה טובה אפשר להגיד, כל מה שרציתי לדעת כבר ידעתי. דבר אחד היה חסר לי וזה צעד שלו להמשיך את השיחה בערב אחר.

כמה דקות לפני שהוא יצא, מייד שחתמתי על סיום ההתקנת פרקטים, הבחור הציע שאולי נלך יחד לאכול צהריים. מיהרתי לעניינים שלי ונאלצתי לסרב בנימוס, אך מתקין פרקטים כזה לא פוגשים כל יום והצעתי לו להיפגש בערב. הבחור לא סרב ונפגשנו, מאז כבר נערכו 3 פגישות נפלאות. אז מי אמר שהתקנת פרקטים זה רק עצבים ועוד יום של סידור הבית?
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים