הצג גיליון RSS

fhadro

ריהוט משלים - וילונות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/04/2010 שעה 12:43 (385 צפיות)
וילונות – ריהוט.

וילונות זה דבר נפלא, אני לא חושב שישנו בית כיום שלא אבזר את עצמו עם וילונות. אנשים רבים נוטים לחשוב שוילונות לא יעשו את ההבדל המשמעותי ואינם חשובים כמו מוצרי ריהוט אחרים אך הטעות בידם. וילונות משלימים ריהוט והופכים אותו לאחד הדברים היפים שיש, כל בית מעוצב כיום לא יפסח על וילונות תואמים לשאר ריהוט הבית ובכלל לעיצוב הבית. ישנו למשל ריהוט אשר וילונות ישמרו עליו עם הצללה, מנגד ישנו סוג ריהוט אשר וילונות אשר יאפשרו ליותר אור לחדור רק יעשו אותו יפה יותר.

הכול שאלה של טעם ועיצוב, אני אוהב יותר אור בבית ולכן אם תשאלו אותי הייתי הולך על וילונות בהירים יותר, כמובן שהכול משלים את ריהוט הבית, לשדר על קו עיצוב מסוים. מנגד ישנם אנשים שיגידו בדיוק ההפך, לא שזה פחות יפה, פשוט כל אחד והטעם שלו. כבר ראיתי בעבר בתים יפים גם מוארים יותר וגם מוצללים יותר, גם אם הטעם שלי שונה, עדין וילונות שיתאימו לבית או ריהוט הבית פשוט יעשו את ההבדל והבית יהפוך ליפה יותר.

כיום אפשר למצוא וילונות מכל סוג אפשרי, כל גוון אפשרי והנגישות היא לכל כיס. כמעט כמו בכול תחום בישראל התחרות אדירה, עובדה זאת גורמת לייצר וילונות בכמויות אדירות, הרבה סוגים בשלל גוונים. הטכנולוגיות של היום מקלים את העבודה, עובדה זאת גורמת רק ללקוח להרוויח, וילונות בפרטי ובכלל כל מה שקשור אל ריהוט הבית הפך להיות מאוד מסוגנן, אפשר למצוא דברים זולים ויפים, כמו כן אפשר למצוא את האיכות והיוקרה.

בבלוג זה נדבר על כל סוגי וילונות האפשריים, על תהליך ייצור, מה כדאי לכל סוג של ריהוט ובית (כמובן עד כמה שאפשר), מה היתרונות והחסרונות של כל סוג וילונות, כיצד נשמור עליהם ועוד. תמיד תוכלו לשאול כל אשר עולה בראשכם, אני תמיד אשמח לענות. ומה לי ולתחום זה? מה הקשר שלי בכלל לוילונות?

אני מתקין וילונות בחיי היום יום שלי, אני עושה זאת כבר כמה שנים וכיום קצת פחות. מאז שהתחלתי ללמוד אני כבר עוסק בזה בזמני הפנוי. אני שכיר בחברת וילונות גדולה, בזמן שאני לא לומד אני נכנס לשיבוץ עבודה ויוצא להתקין וילונות. בגדול, סידור מעולה בזמן לימודים.

עכשיו שהכרנו והסברנו מה תהיה מטרת בלוג וילונות זה הגיע הזמן להתחיל ולכתוב על וילונות יותר לעומק, אעשה זאת בהקדם האפשרי, אחרי הכול יש לי עוד כמה דברים לעשות.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים