הצג גיליון RSS

istoliv

סורגים - מאמר

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 25/04/2010 שעה 10:14 (428 צפיות)
מעקות – סורגים.

כמה נפלאות הם דרכי הטכנולוגיה המתקדמת שלנו, ההתקדמות הטכנולוגית רק נותנת יותר ויותר אופציות של ייצור מוצרים ודגש של התקדמות מתמדת. בעבר אולי היו מייצרים סורגים או מעקות עם מכונות מיושנות, מכונות לא ממוחשבות, הרבה מכונות כיפוף וחריטה ידניות, מכשור שאולי אז היה נחשב מודרני אבל היום הוא שנות אור מאחורה. כיום שערים, גדרות, מעקות, סורגים ושאר דברי המסגרייה הפכו להיות מיוצרים ע"י מכונות ממוחשבות ומתקדמות, אולי לא אצל כולם אבל לפחות אצל הגדולים שיש.

כיום שיש מכונות CNC, ארוזיות, מחרטות ממוחשבות ועוד, כל תעשיית המתכת מתקדמת ביותר, דבר זה גורם רק לצרכן להרוויח. התחרות גוברת, קצת הייצור הופך להיות מהיר ואיכותי, ענקיות מתחרות אחת בשנייה, תמיד צריך לייצר סורגים, מעקות או שערים חדישים יותר, קלים ומוגנים יותר וכן הלאה. אפשר לראות זאת כמעט בכול התחומים, רהיטים, טלפונים, בגדים עוד. כמובן שעל סורגים, מעקות, גדרות, שערים ושאר מוצרי המסגרייה זה לא יפסח.

אפשר להגיד שבכול בית פרטי נראה משהו שקשור במסגרייה, או שזה יהיה גדרות, אולי סורגים, אולי מעקות, שערים או כל דבר אחר שיכול להיות. כל אחד לפי הסגנון שהוא רוצה, כל אחד לפי הטעם שלו אך לזה עוד נחזור. גם בבניינים רבי קומות נראה מעקות, סורגים גדרות ועוד. אפשר להגיד שבתים רבים נזקקים לשירותי מסגרייה, בראש ובראשונה להגנה, אך גם עיצוב נכנס חזק לתמונה.

סורגים למשל מטרתם להגן מפני פורצים, ללא ספק אמצעי מיגון יעיל כל עוד הוא מותקן נכון. סורגים גם מטרתם לשמור על ילדים קטנים ולמנוע חס ושלום נפילות, סורגים שלא יותקנו נכון יהפכו למפגע בטיחותי חמור, שהרי בזמן שאנו חושבים שהכול מוגן, בעצם אנו טועים. אפשר להגיד על סורגים שלפרוץ אותם נדרשים כלים רציניים שמרעישים, אני לא רואה מישהו באמצע הלילה מתחיל לנסר סורגים בכדי לפרוץ לבית מוגן.

גם מעקות למשל נועדו להגנה מסוג אחר, הם נועדו לשמור שלא ניפול במדרגות, מהמרפסת או כל מקום שלא נציב מעקות. מעקות בניגוד לסורגים אפשר לראות גם מזכוכית, עץ וכו'. אך תמיד יש לזכות שמעקות ממתכת רצינית ועבה תמיד יהיו חזקים יותר ובטוחים יותר.

יש המון לכתוב על תחום זה, אני עוד אשב ואכתוב על הכול.אומנם זה יקח לי קצת זמן אך בסוף זה ישתלם. מעקות, סורגים, גדרות ועוד צריכים להתאים לעיצוב הבית, גם על כל העניין העיצובי אכתוב כאן.

אז ניפגש שוב בקרוב. ביי בינתיים.
תגיות: מעקות, סורגים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים