הצג גיליון RSS

yonrot

אינסטלטור לשעת חירום

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 27/04/2010 שעה 08:28 (297 צפיות)
אינסטלטור.

אינסטלטור אולי הוא לא המקצוע שכול אחד מאיתנו חולם עליו בתור ילד, אינסטלטור אולי הוא לא המקצוע הכי נקי בעולם, אך אינסטלטור ללא ספק הוא אחד המקצועות החשובים ביותר שיש, לרוב אנו נרגיש את זה מתי שתהיה לנו בעיה מסוימת בצנרת, נזילה, הצפה וכו'. אני לא חושב שיש משהו חשוב יותר מזרימת מים תקינה בבית, אילו היינו נתקעים אפילו יום אחד ללא מים בבית היינו מרגישים כמה קשה עד בלתי אפשרי הדבר. אינסטלטור הוא הפיתרון לבעיות האלו.

בכלל בחירת בעלי מקצוע זה דבר לא קל, על פי כמה וכמה לבחור אינסטלטור מתאים לבעיה זו או אחרת זה יכול להיות מבלבל מאוד. אינסטלטור אמין ומקצועי שמומחה לבעיות כמו גילוי נזילות למשל יפתור לנו את הבעיה במהרה, מנגד אינסטלטור שאינו מקצועי יחפור לנו בקיר שלם, יגרור את העבודה זמן ממושך, המחיר יכול להיות מוגזם ובקיצור התברברות מיותרת.

הכנתי לכם כמה טיפים קטנים על מנת להימנע מבחירת אינסטלטור לא מנוסה ומקצועי, ישנם כמה דגשים שכדאי לשים אליהם לב לפני בחירת אינסטלטור לביצוע עבודה. לפעמים אנו מגלים שהבית שלנו מוצף שאנו חוזרים הביתה, שיש לנו נזילה באחד המקומות בבית וכו', בתור התחלה הייתי ממליץ במקרה של הצפה לסגור את הברז הראשי של הבית, לאחר מכן נתחיל לחפש אינסטלטור מתאים.

דבר ראשון לא להיכנס ללחץ, עם כל המצב חירום באמצע הלילה עדיין 10 דקות לכאן או לכאן לא ישנו הרבה. כל עוד לא מדובר בשעה 4 בבוקר וכולם ישנים, בעיה מסוימת שקרתה באמצע היום, התקשרו לכמה מכרים ונסו לברר אם הם מכירים אינסטלטור מקצועי. אם אכן קיבלתם המלצות טובות, שהרי אין חכם כבעל ניסיון אז כמעט ופתרתם את הבעיה. אם לא עדיין לא נורא.

הכי קל ומהיר, היכנסו לאינטרנט, שם יש לכם כמה דרכים למצוא אינסטלטור. הדרך המהירה ביותר היא דרך גוגל, היכנסו לשם, הקלידו אינסטלטור והנה לפניכם אלפי אינסטלאטורים שמומחים לכל הבעיות, החל מפתיחת סתימה ועד גילוי נזילות בעייתי, מכאן נשאר לכם להרים את הטלפון ולהתחיל לערוך סקר שוק.

תמיד מומלץ לשאול במה מתחמה אותו אינסטלטור שתאם מדברים איתו, ישנם כאלו שטובים יותר בעבודה מסוימת וכאלו שיתאימו לאחרת, נסו לקבל הצעת מחיר משוערת לעבודה. שאותו אינסטלטור יגיע אם הוא פתאום מכפיל לכם פי 2 או 3 את ההצעה פשוט שחררו אותו לשלום. תוכלו גם לפני זה לחפש קצת באינטרנט על אותו אינסטלטור אם ישנם המלצות או ההפך.

בהצלחה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים