הצג גיליון RSS

fjghre

שלטים ועוד.

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/04/2010 שעה 07:22 (387 צפיות)
שלטים.

אחד הדברים הכי נפוצים שקיימים הם שלטים, כל היום תמיד יהיה סביבנו שלטים, בין אם הם אינפורמטיביים יותר, שיווקיים יותר, סתם שלטים להכוונה עדיין תמיד נראה אותם סביבנו. רובנו כבר ביציאה מהבית יראו שלטים בבניין, חלקנו נראה אותם מייד שנצא מהבניין או מהבית שלנו, פשוט נראה מולנו את השלט של "מכולת השכונה" או כל חנות אחרת, גם אם לא ראינו עד כה, מייד שנצא אל הכביש נראה שלטים שיכוונו אותנו בדכים.

לעצב שלטים זה לא תמיד דבר פשוט, אם מדובר בשלטים הכוונה אז אין יותר מידי בעיות עם זה, אם מדובר בשלטים לעסק מתחיל העניין להיות קשה יותר, ישנם עסקים שאמורים לעשות שלטים רציניים יותר, קחו לדוגמא משרד רואי חשבון, שלטים כאלו יהיו בעלי צבע כמעט אחיד, בלי יותר מידי השתוללות, שלטים של רצינות והעברת מסר. מנגד אם נלך על חנות פרחים או צעצועים למשל, הצבעים יחגגו וכל סגנון השלט שונה לחלוטין. ישנם גם שלטי חוצות שכאן העניין הופך קשה יותר, שלטי חוצות אמורים להראות מרחוק, דבר זה מגביל אותנו במילים. צריך גם לקחת בחשבון שעל שלטים אלו להעביר מסר מסוים, דבר זה גורם לחשוב טוב אם המוצר, מבצע, טלפון יוקנו או יוגדלו ועוד.

קשה ללמוד בפוסט אחד את כל התחום, מסיבה זאת בדיוק החלטתי להקים את הבלוג הזה, בלוג שלטים שיספר על התחום הזה גם מבפנים וגם מבחוץ, גם בתור אחד שחיי את זה וגם מה שיתאים ללקוח. לא פעם אנשים מחליפים שלטים לעסק שלהם, רוצים שלטים לעסק חדש, רוצים פרסום על גבי שלטי חוצות או סתם שלט לשים במקום כל שהוא. בלוג שלטים זה ייתן מענה לכל האנשים הללו, אולי שאסיים את הפוסט הזה עוד לא תבינו כלום על שלטים (כי זאת לא המטרה שלו) אבל לאחר שהכמות מאמרים תגדל, שאכתוב על כל מיני דברים שקשורים אל שלטים, הכול יראה אחרת.

אני אכתוב כאן על עיצוב שלטים, סוגי שלטים, איזה סוג שלטים יתאימו לאיזה סוג עסקים, מה צריך לבדוק לפני שרוכשים שלטים, איזה שאלות לשאול, טיפים לגבי מיקום התקנת שלטים ועוד, מה היתרונות והחסרונות בכול מיני סוגי שלטים ועוד. הולך להיות מעניין כאן ובעיקר לכל מי שמחפש מידע על שלטים. כמובן שתמיד תוכלו לשאול מה שאתם רוצים ואשמח לענות על שלטים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים