הצג גיליון RSS

rocnera

אינסטלטור - מאמר

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 30/04/2010 שעה 15:42 (351 צפיות)
אינסטלטור.

אינסטלטור, או מה שחלקנו מכנים כשרברב הוא בעל מקצוע חשוב. לצערנו אם קראנו לאינסטלאטור משהו לא תקין בזרימת מים,אפילו אם מדובר בסתימה קטנה, עדיין זה יכול לעצבן. בעיות מסוג זה יפתור לנו אינסטלטור, לא תמיד אנו נהיה מוכנים לזה והכי חשוב להזמין אינסטלטור מקצועי.

לכל תחום בחיים יש טובים יותר וטובים פחות, גם כאן יש אינסטלטור מקצועי, וגם אינסטלטור שלא. כיום אין שום הכשרה מבוקרת או הסמכה בתחום זה, ביום בהיר אחד כל אחד יכול להיות אינסטלטור. ישנן עבודות רצניות יותר שדורשות מקצועיות לשמש גילוי נזילות, טפטוף מצנרות בקיר ועוד, כמובן שתמיד נרצה את זה שלא יהיה יקר מידי, לא ימשוך את העבודה זמן רב מידי, בקיצור אינסטלטור מנוסה שיודע את העבודה.

כיצד בעצם נבחר אינסטלטור מתאים? כיצד נדע שכספנו לא ישולם לשווא? אחרי הכול אנו לא אינסטלטורים, אם כך היה הדבר לא היינו זקוקים לשירותי אינסטלטור, פפעמים רבות קרה שניצלו את חוסר הידע שלנו, הכפילו את המחירים וכו'. דבר ראשון שקורה לנו משהו שדורש הזמנת אינסטלטור אל לנו להילחץ, כמה טלפונים לחברים שלנו לברר אם הם מכירים אינסטלטור מקצועי ואמין לא יקחו לנו יותר מ10 דקות, אם נמצא המלצה טובה מאחד החברים הרווחנו אינסטלטור טוב שכבר ביצע עבודה טובה וידוע כאחד כזה.

לפעמים הכי שאנחנו צריכים אנחנו לא מוצאים, אם לא מצאתם אינסטלטור בהמלצה לא נורא. לא חסר אפשרויות למצוא אינסטלטור , אפשר לפתוח ספרי פרסום או מקומונים, לפעמים יש לנו מגנטים על הדלת גם של אינסטלטור, אפשר לחפש באינטרנט באתרי המלצות, אינדקסים, אפשר לחפש במנועי חיפוש ועוד. הדרך הקלה ביותר היא להקליד אינסטלטור בגוגל, שם כבר נמצא אלפי אינסטלטורים מכול הסוגים לטיפול בכול הבעיות.

עכשיו שנפתחו לנו אלפי אתרי אינסטלטור אנו נעבור על כמה, שהרי אתר הוא ממש כרטיס הביקור של כל אינסטלטור שמופיע שם, נוכל גם לחפש שם המלצות עם אינסטלטור מסוים. כמה טלפונים לכמה אינסטלטורים, לדבר עם כל אינסטלטור, לעשות סקר שוק, לשאול על המומחיות של כל אינסטלטור, לקבל הצעות מחיר ולבחור ב-1 לא אמור לקחת יותר מרבע שעה.

שיהיה לכם בהצלחה, ניפגש בקרוב בבלוג אינסטלטור.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים