הצג גיליון RSS

dopirto

שלטים לרכבים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 30/04/2010 שעה 18:20 (385 צפיות)
שלטים.

שלטים הוא דבר נפלא וכייף לעיצוב. תחשבו לכם שכל פעם מחדש אתם צריכים לעצב שלטים שיתאימו לעסק זה או אחר. כל שלט הוא משהו אחר, כל אחד מטרה אחרת. זה כמו סוג של אתגר, יש לנו מספר מילים מוגבל ואנחנו צריכים להפיק את המקסימום מזה. כיצד נעשה זאת הכי שיווקי שיכול להיות? זה אחד האתגרים שאני יותר אוהב בעבודה שלי. אני מעצב שלטים, אין כמו לעבור במקום מסוים ולראות יצירה שלך פשוט עושה את העבודה. אך זה לא כל כך פשוט, בכדי שזה יצא ככה צריך להשקיע המון מחשבה בתכנון השלט, עוד נדבר על זה.

החלטתי לפתוח בלוג שלטים צנוע וחביב, לכתוב כאן את רוב הדברים שצריך לדעת על שלטים. כל מי שירצה לרכוש שלטים ויעבור כאן יקבל מידע שיעזור לו להתמודד עם הקנייה. מלבד זאת אכתוב קצת על כל עניין השיווק בשלטים ועוד.

שלטים זה כמעט הדבר הכי נפוץ ברחובות שלנו, וזה כמובן מובן שחלק מהליך המיתוג מגיע דרך הרחוב, שלטים זה האמצעי היעיל ביותר לעשות זאת. אני לא חושב שיש כיום חברה שמכבדת את עצמה כמותג גדול שלא נראה על שלטי חוצות ובכלל על סוגי שלטים שונים. שלטים רבים נראה על רכבים של חברות כאלו ואחרות שמספקות רכבים שעובדים שלהם, עם מכוניות מושכרות, נראה שלטים בדרכים, שלטי הכוונה, נראה שלטים על משאיות, מעל חנויות ובקיצור בכול מקום אפשרי נמצא שלטים.

שלטים לא רק נועדו לפרסום, ישנם שלטים כמו שלטי הכוונה, שלטים אלו נועדו לשמור על הסדר בכבישים שלא ניכנס בטעות באין כניסה, שלטים אלו יובילו אותנו בדרכנו לאן שאנחנו צריכים, יסמנו לנו מה היא היציאה הבאה בכביש המהיר ועוד. מלבד זאת ישנם שלטים שנראה בבניינים, אלו שיובילו אותנו למעלית, יסמנו לנו היכן המדרגות, יציאת חירות ועוד. בדרך כלל נראה את שלטים אלו נראים אותו דבר בכול הבניין.

ישנם המון סוגי שלטים, אם תשאלו אותי השלטים שאני הכי אוהב להתעסק איתם אלו שלטי חוצות וגם שלטים מוארים. שלטים מוארים עושים את הרחובות יפים יותר בלילה, כמובן לא מדובר על כל רחוב אלא על רחובות שאמורים להיות חיים בלילה כגון רוטשילד בתל אביב, אלבני ועוד. שלטים אלו יהיו בדרך כלל כמו ארגזי תאורה עם מנורות בפנים או מאחורה. לראות רחוב בלילה שמלא שלטים מוארים זה אחד הדברים שאני יותר אוהב זה מחייה אותי.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים