הצג גיליון RSS

loviroq

מנעולן, מאמר פתיחה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/05/2010 שעה 13:53 (382 צפיות)
מנעולן.


עבודת מנעולן היא עבודה מהיותר מעניינות לדעתי. פורץ מנעולים לא רק זז ממקום למקום שזה משהו שאני אוהב, אלא מנעולן הוא הפיתרון המושלם למקרי חירום של פריצת מנעולים, פריצת כספות רכב ועוד, מלמד זאת יש את העניין של המנעולים שלא מפסיקים להשתכלל בקצב מהיר, אתגר זה לא פחות כייף. על מנת שיוכל להיות מנעולן מקצועי שיכול לפתור כל בעיה במהרה, אותו פורץ מנעולים תמיד צריך לעקוב אחרי החידושים בשוק וללמוד אותם, אחרת חוסר מקצועיות יכול לפעמים לגרום לנזקים ולא לפיתרונות.

הטכנולוגיות שלנו מתקדמות ומשתכללות מיום ליום, בפרט בכול מה שקשור למיגון הבית, מנעולן לא יכול להישאר אדיש ולהיות חאפר במצבים כאלו, הלקוח הישראלי ובצדק רוצה שירות ועבודה טובה, פורץ מנעולים שלא יעמוד בסטנדרטים ולא יהיה מקצועי מספיק לא יתקדם ואינו יקבל עבודה מספקת. שאני חושב על זה כל בעל מקצוע שלא יהיה, עליו להיות אמין, מקצועי ומנוסה, על כמה וכמה מנעולן שאמור לפתוח לנו את המקום הכי יקר לנו – ביתנו, איננו רוצים פורץ מנעולים שאינו מקצועי מספיק וההתקנה שלו רק תגרום לבית שלנו להיות פרוץ. בעבר אולי היו מעט סודי מנעולים אך לא עוד, כיום ישנם המון סוגים וזה רק הולך וגודל, על פורץ מנעולים טוב להחזיק את מיטב הכלים החדישים ביותר על מנת לפרוץ כל מנעול אפשרי.

לא פעם שמעתי על אנשים שנתקעו מחוץ לבית או לרכב ולא ממש ידעו מה לעשות וכיצד למצוא מנעולן מתאים. במקרים כאלו אני תמיד אגיד להישאר רגועים ופשוט לחפש אצל אחד החברים מישהו שכבר עבר מקרה כזה, במצב כזה אולי נוכל למצוא המלצה טובה על מנעולן ראוי, מקצועי ואמין. אין כמו לקבל המלצה על מנעולן שכבר ביצע עבודה טובה.

כרגע לא אגע בזה יותר מידי מפני שאני רוצה להקדים לזה מאמר נפרד ומלא מה לעשות על מנת למצוא מנעולן מקצועי לעבודה הנדרשת, אני רק אתן טיפ קטן שאם לא מצאתם המלצות גשו לאינטרנט וערכו סקר שוק, עוד אפרט יותר לעומק לגבי זה. מלבד זאת אוסיף למקרה שלפני שאעלה את המאמר הבא, אם מישהו יזדקק לשירותי מנעולן, שיבדוק טוב את האישורים של אותו מנעולן שהזמנתם. נדרש אישור מטעם רשויות החוק בישראל, כמו כן תעודת הסמכה. ללא זה פשוט הזמינו מנעולן אחר.

אני רק אוכל להגיש שאכתוב כאן את כל הידע הנדרש, זה יהיה לי כייף ואני מקווה שגם לכם, כבר במאמר הבא אכתוב את כל הדרכים למצוא מנעולן.

עודכן ב: 02/05/2010 בשעה 13:54 על ידי loviroq

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים