הצג גיליון RSS

xovito

וטרינר לחיות מחמד

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/05/2010 שעה 10:51 (395 צפיות)
וטרינר
וטרינר אומנם בראש ובראשונה אמור לטפל בחיות המחמד שלנו, אך לא רק זה תקפידו. ישנה הרגשה שנלך לראות וטרינר רק שאנחנו צריכים חיסון, הכלב חולה וכו, אני תמיד ממליץ להגיע אל וטרינר לא רק במצבים כאלו, וטרינר יכול לייעץ לכם רבות על חיות מחמד עוד לפני שבכלל הכנסתם חיה זו או אחרת הביתה. חיות מחמד הופכות להיות כמו בן משפחה וזה קורה מהר. במקרים כאלו אפשר להיעזר בייעוץ וטרינר עוד לפני זה.

ישנן שאלות רבות עוד לפני שאנחנו בוחרים איזה חייה נכניס הביתה, זה יכול להיות כלב, אולי חתול או כל חייה אחרת שלא נחשוב עליה. זה לא סוד שרוב האנשים אוהבים יותר כלבים, אך האם יש לכולם זמן לטפל בכלב? חתול למשל לא מצריך כל כך הרבה זמן לטיפול. ייעוץ של וטרינר יכול להכריע במקרים כאלו, ישנם לא מעט דוגמאות למצבים כאלו. ישנם המון זוגות צעירים שרוצים חיות מחמד, זה בסדר אך אם הלו"ז שלהם לא מאפשר להם לטפל בכלב? ייעוץ של וטרינר יכול להסביר בדיוק היכן הבעיות והיכן היתרונות, וטרינר טוב ידע בדיוק מה יתאים לאותם אנשים שרצו להתייעץ לגבי חיות מחמד.

עוד דוגמא אני יכול לתת לכם אם למשל משפחה מסוימת החליטה לקחת חתול פרסי. חתול פרסי הרי הוא מלא פרווה, יש לטפל בו, לספר אותו (יש מספרת כלבים וחתולים בכול מקום), הוא משאיר הרבה פרווה, בקיצור הוא קצת שונה מכול חתול אחר. משפחה עם תינוק למשל זה אולי לא ממש יתאים לה. וטרינר טוב במקרה כזה ימליץ אולי על חתול אחר.

גם בחירת כלב זה לא עסק פשוט. לוקחים בחשבון המון דברים בבחירה זו. וטרינר יכול להגיד לכם הכול על הצרכים של הכלה. גודל הכלב הוא אחד השיקולים החשובים שצריך לקחת, היכן יגור הכלב? האם בבית או במלונה בחצר? האם הכלב נועד להרתיע ? אולי לילדים ? לא חסר שיקולים כאלו. ייעוץ טוב אצל וטרינר יעזור גם במקרים אלו.

כמו שאתם רואים וטרינר הוא לא רק רופא חיות, הוא גם מייעץ על חיות. אחד הדברים היותר חכמים לעשות זה לפנות אל וטרינר לפני שמכניסים הביתה חיות מחמד מכול סוג שהוא. ייעוץ כזה יכול לחסוך לכם בעתיד הרבה כאב ראש, חיות מחמד זה דבר מאוד נפלא אך כל אחד צריך להתאים לעצמו את מה שמתאים לו.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים