הצג גיליון RSS

zopisrot

שלטים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/05/2010 שעה 11:01 (438 צפיות)
שלטים.
בדר"כ שאני מטייל ברחוב אני מתחיל לבחון שלטים. מכירים את זה שאתם עוסקים במשהו ושאתם רואים משהו קשור ישר הראש שלכם מתחיל לעבוד כיצד היית משפרים את המוצר? לי זה קורה הרבה. יש כאלו שיטענו שאני פשוט אוהב את העבודה יותר מידי, ישנם כאלו שיגידו שאני פשוט אוהב שלטים, או בכלל עיצוב שלטים, יש כאלו שיבינו את העניין ועוד.

אני בכול אופן זה פשוט קורה לי. בכלל שאני רואה שלטים שאני עיצבתי זה עושה לי טוב. כמה כייף לראות עבודה שלך מתנוססת מול אנשים.
אתמול שטיילתי לי בערב ברחוב אלנבי רוטשילד בתל אביב ראיתי את היופי שעושים שם שלטים מוארים, כמובן שזה לא סוד וזאת ממש לא הפעם הראשונה שאני מטייל ברוטשילד אבל דבר אחד כן קרה לי, הבנתי שבעצם יש לי כל כך הרבה לכתוב על שלטים אז מדוע לא? כמובן שלפני זה נכנסתי לרשת לראות מה מצב המידע על תחום שלטים בכלל. קצת התפלאתי לראות שישנם מאמרים פשוט מצוינים אך לא ממש נמצאים במקום אחד שאפשר לקרוא הכול, צריך לחפור בכדי למצוא מאמרים טובים על שלטים ולהתחיל לחבר תמונה על התחום.

אז הנה, יצא לי בדיוק מה שרציתי, לפתוח בלוג מסוים שכאן יהיה כל מה שאפשר לכתוב על שלטים. כמובן שזה לא ייקח יום או יומיים, זה לא פשוט לכתוב על כל כך הרבה סוגים של שלטים, סוגים של עיצובים, התקנות ועוד. מנגד אף אחד לא רודף אחריי ויש לי את כל הזמן שבעולם. אולי היום בלוג שלטים זה עדיין לא יהיה בשיאו אך בעתיד מי שיגיע לכאן בטח ימצא תשובה למה שהוא חיפש. ואם כבר על תשובות דיברנו, תמיד אשמח שישאלו על שלטים ותמיד אשמח לענות.

עוד אחת הסיבות שגרמו לי לפתוח בלוג שלטים זה היא שבעצם אלינו הרבה אנשים מגיעים עם מעט מאוד מידע על שלטים. שלטים הרי יש כמעט לכל בעל עסק, יש שלטי חוצות, לכל חנות יש שלטים ועוד. אנשים שמגיעים לחברת שלטים שאני עובד בה אינם מבינים מה הם ממש צריכים, להגיע קצת יותר מוכן ולשאול את השאלות הנכונות יכול לעזור מאוד לרכוש שלטים חדשים לעסק או כל מטרה. אכתוב על זה בהרחבה פוסט שיהיה לבטח דיי ארוך אך יעיל.

אני בטוח שיהיה כייף. ביי בינתיים.

עודכן ב: 09/05/2010 בשעה 11:02 על ידי zopisrot

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים