הצג גיליון RSS

alorixe

דודי שמש

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/05/2010 שעה 13:34 (599 צפיות)
דודי שמש.

בתור אחד שרוב היום נמצא על גגות אני יכול להגיד לכם על דודי שמש שהם יותר משובים ממה שכל אחד חושב. בגדול אני מגיע לתיקונים של דודי שמש, מתקין דודי שמש ועושה כל מה שקשור בתחום זה. לרוב במצבים של תיקון או החלפה (עקב דודי שמש שנהרסו) כבר בשיחה אנשים לחוצים ורוצים לדעת תוך כמה זמן יהיה טכנאי במקום. לא מדובר עם מישהו שקנה דודי שמש מחברה מסוימת ופונה לביטוח לאחר תקלה, מדובר פשוט על דודי שמש שהוזנחו, התקלקלו או כל סיבה אחרת שגרמה להם להפסיק לספק מים חמים.

אני גם מבין את זה. דודי שמש ישרתו אותנו נאמנה, אנחנו רגילים מאז שנולדנו שזה דבר מובן מאילו אך לא כך הדבר. דודי שמש הם לא מובן מאילו, אם לא נתחזק אותם הם ישמרו על חים קצרים יותר ובשלב מסוים לא יעשו עבודה כמו בהתחלה. ואז רק בנקודה זו נבין עד כמה הם חשובים, שבמקרה זה או אחר הם יתקלקלו וזרימת המים החמים תפסק. לא פלא שברוב הקריאות רואים את האנשים ממתינים כבר לסיום עבודת התיקון דודי שמש.

ואם הגענו עד כאן נראה לי שזאת הנקודה לדבר על הבלוג דודי שמש הזה. בבלוג הזה אכתוב על כל מה שקשור אל דודי שמש. החל מדברים שכדאי לדעת על דודי שמש לפני שהולכים לרכוש, כיצד לדאוג לאחזקת דודי שמש, תקלות נפוצות שיש בדודי שמש ועוד. אתם לא תאמינו כמה דברים יש בתחום הזה של דודי שמש שאולי נשמע תחום קטן אך לא כך זה נראה מבפנים. כולי תקווה שהבלוג הזה יעזור לאנשים שרוצים לרכוש דודי שמש להגיע מוכנים יותר ועם השאלות הנכונות.

שמי אייל, אני כרגע סטודנט, בעבר הייתי מתקין ומתקן יום יום דודי שמש, כיום אני עושה זאת בימים שיש לי זמן. נכון לעכשיו אני לא מתלונן, זה מאוד עוזר לממן את הלימודים. אני מקווה לסיים את התואר שלי בקרוב ומשם להמשיך ולעשות התמחות. דודי שמש היו חלק נחמד בחיי אך הגיע הזמן להתקדם, יום אחד עוד אסתכל על בלוג דודי שמש ויעלו לי זיכרונות יפים.

לפנינו שרשרת מאמרים אשר יסכמו כל מה שקשור בתחום הזה, מידי פעם גם אכתוב קצת על הלימודים ואולי מקרים שקרו לי פה ושם, אני לא רוצה לצאת מהקו של דודי שמש בבלוג הזה שהרי דודי שמש היא המטרה הראשית של הבלוג הזה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של butters
    עודכן ב: 19/01/2011 בשעה 12:45 על ידי butters


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים