הצג גיליון RSS

vilocoru

וילונות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/05/2010 שעה 13:16 (641 צפיות)
וילונות.
מה אפשר להגיד על וילונות שלא רואים כל כך ברור? לא פלא שהמון חנויות רהיטים מוכרים וילונות. וילונות כבר לא רק הצללה. כמובן שבחדרי תינוקות, חדרי ילדים, בחדרים של מבוגרים, סלון או כל מקום אחר וילונות יעשו הצללה וישמרו על ריהוט הבית במקרים רבים, אך וילונות הפכו להיות כל כך מסוגננים ומגוונים עד שהתחום נהנה אחד היותר תחרותיים ויותר מגוונים. חנויות רהיטים הבינו שוילונות זה חלק בלתי נפרד מעיצובו של הבית והחלו למכור זאת יחד על שאר הרהיטים.
נכון, לא רק בתים מאובזרים ע"י וילונות. משרדים רבים, חנויות ועוד. וילונות בעצם כמו שציינתי קודם כל יתנו לנו את ההצללה שאנו צריכים. אם נחשוב רגע על האקלים הישראלי שרוב השנה מלא שמש, נבין שללא וילונות היה לנו הרבה פחות נעים. הטכנולוגיה המתקדמת שנותנת יד קלה לעיצוב וילונות וייצור וילונות עושה את שלה וניתן לראות היום בשוק הרבי חלונות חשמליים ועוד. אם פעם חשבנו רק על הצללה או הגנה על רהיטי הבית מהשמש, היום העיצוב הפך להיות חלק גדול מאוד בהחלטה.
ניתן למצוא שלל חנויות וילונות, אפשר לחפש אותם באינטרנט, ברחובות מסחריים, בדר"כ היכן שמוכרים רהיטים ועוד. המגוון יהיה לא קטן, כחלק מהדברים היותר חשובים שעליכם לזכור, סליחה, אחדד ואומר למדוד ולכתוב, אלו מידות החלונות שאתם הולכים להתקין וילונות עליהם. פעמים רבות קרו מצבים שאנשים קנו וילונות ואז היה עודף גדול, מה שגרם לקניית יותר בד והוצאה מיותרת, או שמנגד ראו שהוילונות שרכשו קצרים מידי. נסו להימנע ממצבים כאלו ע"י 5 דקות של מדידת החלונות.
ישנם מקרים רבים שחנויות של וילונות ישלחו אליכם הביתה נציג מכירות, הוא כבר ידע מה הגודל שנדרש, ימדוד את החלונות ויחשב את הגודל המתאים. יש כל כך הרבה סוגי וילונות ואותו נציג יציג לכם אפשרויות רבות. אפשר להגיד שבבתים מודרניים יותר, אנשים ילכו על וילונות חשמליים ויפים ברוב אזורי הבית, במקרה של ילדים בבית בחדרי ילדים אנשים יתקינו וילונות בד, על מנת שליפה מהירה לניקוי. ילדים נוטים להרוס וילונות, לפעמים הם גם עושים מהם בד לציור.
כמובן שאכתוב כאן על כל הסוגים והגוונים של וילונות. אנסה לא להשאיר שום פינה פתוחה, אומנם זה לא יהיה קל כמו שזה נשמע, השוק הזה עצום אך את התמונה הכללית אף אחד לא יפספס.
ועכשיו כל מה שנותר הוא לכתוב מאמרים על התחום, לכם נותר להמתין קצת שאתחיל לכתוב על וילונות.
תגיות: וילונות
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

 1. הסמל האישי של ergolan
  מי שצריכה יכולה למצוא חדרי ילדים קומפלט ברשימת החנויות כאן <<
 2. הסמל האישי של דנהאלימלך
  יופי של מאמר על עיצוב וילונות, נחמד מאוד. רק הייתי מציעה לך להציג אותו בצורה נעימה יותר לגולש. ( פסקאות, כותרות מודגשות וכו')
  למען האמת אני רק רוצה להוסיף שחשוב מאוד לבחור וילונות במקום שעוסק אך ורק בעיצוב וילונות ולא בכל מיני ענקיים כאלה ואחרים.
  אני לאחרונה חיפשתי
  וילון לסלון ולחדר השינה ורכשתי וילונות באחד מהענקיים האלו ( לא אגיד את השם ), ומאוד התאכזבתי לגלות שאחרי חודש כבר מצאתי קרע ראשון ):
  לאחר מכן ניסיתי מקום מיוחד לוילונות ומשם רכשתי
  וילונות לחדר שינה, חודשיים אחרי הקנייה הכל תקין ואני מאוד מרוצה!
  עודכן ב: 15/11/2012 בשעה 09:17 על ידי דנהאלימלך


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים