הצג גיליון RSS

mosdoaq

מעקות ועוד

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 11/05/2010 שעה 15:30 (404 צפיות)
מעקות – סורגים.
בלוג סורגים זה מקבל את כולם בברכה, ישנם אולי כאלו שישאלו מי כבר מעוניין לקרוא על סורגים. אני פשוט אגיד שבערך כל מי שרוצה לרכוש סורגים, יטיב עם עצמו אם יגיע מוכן ועם ידע רב יותר. בכלל אני לא מדבר רק על סורגים, כל מה שקשור במסגרייה ידובר בבלוג הזה. על מעקות נדבר רבות, גדרות, שערים ועוד. כיום סורגים, מעקות ושאר המוצרים הקשורים הפכו להיות בין הדברים היותר נפוצים שאפשר לראות, כל עוד אנחנו לא באמצע שום מקום במדבר, ברגע שנרים את הראש למעלה בטוח נראה סורגים כאלו ואחרים.

היום שאנשים באים לבחור סורגים או מעקות לדוגמא, הם לפני הכול חושבים על ההגנה כמובן. עד כמה סורגים אלו יציבים, עד כמה מעקות אלו גבוהים ועוד. מייד לאחר שהם הבינו קצת על התחום (ועוד אפרט כאן על זה), הם מיד ניגשים לבדוק מה יתאים לבית שלהם מבחינת עיצוב. ההתאמה היום בין סורגים מעקות, שערים וכו', לבין שאר הבית היא פשוט מתבקשת ונראה לפעמים שזה חשוב יותר ממה שבמקור תפקידם של סורגים או מעקות.

שהולכים לרכוש סורגים למשל יש לשים לב שמדובר בסורגים שמוגנים מפני חלודה, חלודה יכולה לגרום לסורגים להפוך חלשים יותר, כמו כן זה יכול לגרור מחלות, אוסיף ואומר גם שאף אחד לא ממש מעוניין להוציא את הראש מהחלון ולראות חלודה. גם מעקות עם חלודה זה דבר שממש לא כדאי לשים עליו את הידיים. מלבד זאת ישנם סוגי סורגים רבים, סורגים נפתחים, סורגי בטן ועוד. התחום אינו מפסיג להוליד לנו צורות בשלל גוונים.

ישנם סוגי מעקות רבים, החל מאלו שיראו יותר מודרניים וכאלו שיראו עתיקים יותר. ישנם מעקות משלל חומרים, יש אלומיניום, זכוכית שהם בעצם מעקות עם מראה מודרני גם כן, מעקות מעץ מגוונים ויפים ועוד גוונים וסוגים שונים. מעקות להבדיל מסורגים הם לא הדבר שיגן על ביתכם מפני כניסת פורצים, לכן ניתן למצוא אותם גם בסוגים שונים של חומרים. אומנם מעקות מעץ יהיה פחות חזקים ממעקות ברזל בדר"כ אך אנשים רבים יאהבו יותר עיצוב מעץ. אני יכול להמשיך לכתוב על מעקות וסוגיהם יותר לעומק אך אני לא רוצה לחרוג מכל מה שקשור בתחום המסגרייה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים