הצג גיליון RSS

vetrinar1

וטרינר

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/05/2010 שעה 09:45 (472 צפיות)
וטרינר.


שלום לכל מטיילי הבלוג הזה. אחד הדברים שאני יותר אוהב בחיים אלו בעלי חיים, בין אם מדובר בחיות בית, בין אם מדובר בחיות בר, בקיצור, פריק של בעלי חיים. החבילה הראשונה שהזמנתי ברגע שהתקנתי את הכבלים בדירה שלי הייתה נשיונל גיאוגרפיק, כמובן שלא פסחתי על ה-HD של ערוץ זה, החוויה הפכה מהנה יותר. וטרינר הוא הפוסט הראשון שלי, מייד אסביר מדוע בחרתי בשם וטרינר מייד לאחר שאספר קצת על עצמי.


אני יובל, בן 23 ואם תשאלו אותי מה החלום שלי אני מייד אענה להיות וטרינר, אך לא זאת הסיבה שבגללה קראתי לפוסט הזה וטרינר. אני אוהב בעלי חיים כמו ששמתם לב, אפשר לגיד שבמשך השנים גידלתי יותר מבעל חים אחד או 2. ועכשיו זהו זמן מתאים להגיד מדוע פתחתי בפוסט ששמו וטרינר.


וטרינר הוא זה שבעצם דואג לבעלי החיים שלנו, לפני שאתחיל לכתוב כאן על בעלי חיים כדאי שנבין מי בעצם דואג, מי הרופא שלהם ומה הוא עובר בדרך לשם. להפוך ולהיות וטרינר זה לא פשוט ובטח לא במדינת ישראל, כאן למשל רק ברחובות אפשר ללמוד לימודים אלו, מדובר על שלוחה של האוניברסיטה העברית. מלבד זאת נדרש תואר במקצוע ביולוגי וכמו בכול ממקום שהמקומות ספורים נדרשים ציונים גבוהים מאוד על מנת להתקבל.


שאתם פוגשים וטרינר יש סיכוי גבוה מאוד שהוא למד בחו"ל, וטרינרים רבים וכל אלו שחולמים להיות וטרינר יום אחד יעשו את המסלול הזה בחו"ל מפני שרוב המקומות אינם דורשים תנאים קשים כאלו, מנגד המחייה והשפה יקשו על הלימודים מכיוון אחר. אפשר לומר שלא קל להיות וטרינר ונדרשת אהבה גדולה לבעלי חיים, אחרי הכול מדובר במקצוע רפואי לכל דבר.


אני עוד יכול להגיד על וטרינר שהוא עושה עבודה מאוד מבורכת, פעמים רבות נזקקתי לראות וטרינר בשביל בעל חיים זה או אחר, לא קל לתקשר עם חיות ובעצם התקשורת של וטרינר עם החיה היא דרך הבעלים של אותו בעל חיים. תקשורת טובה זה משהו שנדרש בכדי להצליח בתור וטרינר, אני חושב מה היה קורה אם לא היינו יכולים לדבר עם הרופא שלנו ולספר לו מה כואב לנו, עד כמה זה היה הופך את הטיפול קשה פי כמה.


אז אני מניח שזה כל מה שאני יכול לספר על וטרינר כרגע, אולי יום אחד אהיה וטרינר ואוכל לספר לכם יותר. נכון לעכשיו אני לא וטרינר וזה כל מה שאני יודע, על בעלי חיים אולי אצליח לספר לכם קצת יותר.

תגיות: וטרינר
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים