הצג גיליון RSS

parketim

פרקטים יפים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/05/2010 שעה 08:50 (408 צפיות)
פרקטים.
חומר רב ניתן למצוא באינטרנט על פרקטים, לא סתם זהו המצב. הדבר החם של התקופה הזאת בכול מה שקשור לרצפות הוא ללא ספק פרקטים. אומנם לפני עשור לא ממש היה ניתן לראות אותם כאן, אם היינו נתקלים בפרקטים לבטח היינו חושבים שמדובר בבית יוקרתי במיוחד (ובצדק), אך בימינו ישנם סוגי פרקטים למינציה אשר יתאימו כמעט לכל כיס. נכון, אומנם עדיין לא מדובר בסכומים זניחים אך מדובר בסכומים הרבה יותר נגישים.

פרקטים באים בהמון עיצובים, מלבד היותם נותני תחושה של יוקרה ואיכות, אפשר לעשות דגמים של פרקטים אשר יתנו אווירה יותר רומנטית, אווירה רגועה ועוד. כל מה שקשור ברצפות עץ מספק לנו אווירה שרצפת אבן אינה יכולה. דקים למשל, ניתן להרכיב מסביב לבריכות, ליצור מרפסות דקים יפות ועוד. האווירה הזאת מחזירה אותנו לדברים שנראים קלסיים ונעימים יותר, מנגד ישנם עיצובים שיראו מודרניים ומתקדמים יותר.

בכלל כל מה שקשור בעיצוב של הבית לא מתחיל ונגמר ע"י פרקטים או דקים אך אפשר להגיד שפרקטים הוא דבר שעל מנת לקבל את העיצוב המושלם, כדאי להתאים לריהוט הבית או ההפך. בתים רבים התאימו את הרהיטים שלהם לרצפת פרקט שהתקינו. אחד הדברים היותר יפים שאפשר ליצור בבית שלכם הוא התאמה, אל תשכחו שהרצפה זה הדבר הכי בולט והראשון שכולם יראה מרגע הכניסה להית שלכם, עיצוב והתאמה בין פרקטים לשאר ריהוט הבית יכולה ליצור שלמות.

משרדים רבים כבר הבינו מה כדאי להם להתקין, כמו שזה נראה משרדים רבים במגדלי משרדים הבינו שכדאי להתקין פרקטים על מנת לייצר את האווירה הנדרשת. ישנו משחק בעיצוב של רצפות פרקטים, כל משרד שמכבד את עצמו לא יתבייש להתקין פרקטים על הרצפה, כל משרד יבחר את האווירה שמתאימה לו. משרד עורכי דין גדול יבחר רצפה שתשדר איכות, יוקרה ויתאים את הסביבה לרצפה, מנגד משרד מסוג עבודה אחרת יכול לבחור פרקטים שיראו קצת יותר משתוללים עם הגוונים.

פרקטים גם קלים מאוד לניקוי, זאת עוד סיבה שמשרדים בעלי תנועה גבוהה של לקוחות ואנשים יבחרו ברצפות פרקטים. דבר זה ימנע מהמשרד להראות באמצע היום כאילו הוא מלוכלך. אך עוד נדבר רבות על ניקוי פרקטים.

אז ניפגש כאן שוב בקרוב מאוד, אתחיל לכתוב על דקים, שטיחים ובעיקר על פרקטים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים